Formularz kontaktowy po raz kolejny..
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Formularz kontaktowy po raz kolejny..

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-06-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny Formularz kontaktowy po raz kolejny..

    Witam,

    Wiem, że temat ten był poruszany nie raz i przejrzałem chyba wszystkie dotychczasowe wypowiedzi, ale nie znalazłem rozwiązania..

    Problem jest taki - chciałbym, aby przy korzystaniu z formularza kontaktowego na stronie oraz przy pojawieniu się nowego komentarza do artykułu, bądź wpisu w księdze gości, wysyłane było do mnie powiadomienie o tym (lub wiadomość przesłana przez formularz). Mimo najróżniejszych prób nie udało mi się tego osiągnąć.


    Moja stronka to www.drogi.ovh.org . Jest na darmowym serwerze 60free.ovh.org. Próbowałem ustawienia wysyłanie przez php, ale to nie działa, w związku z czym testowałem również smtp.

    Chciałbym, aby wiadomości wysyłały się na adres: andjoz9@gmail.com . Ustawiłem to wszystko w opcjach, wraz z wpisaniem smtp.gmail.com do hosta smtp, ale bez rezultatu.

    Ustawiłem także właściwy adres w użytkownikach (administrator), ale to też nic nie dało.


    Czy jest jakaś sprawdzona metoda na to, aby te wiadomości i powiadomienia dochodziły??

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    zapytac administracje serwera w jaki sposob masz realizowac wysylanie maili, a smtp powinno dzialac, sprawdz czy wpisales login@domena w polu usera

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-06-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rybik
    zapytac administracje serwera w jaki sposob masz realizowac wysylanie maili, a smtp powinno dzialac, sprawdz czy wpisales login@domena w polu usera
    Wpisałem jak wyżej andjoz9@gmail.com - tak powinno być?

    Co do kontaktu z administracją serwera.. Spróbuję, chociaż nie bardzo wiem, o co pytać. Ale widziałem też, że nie tylko ja miałem problem ze stroną na tym serwerze..

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    sprobuj obu wariantow (z domena i bez) no i pytanie czy poprawna nazwa serwera smtp (podaja to w konfiguracji dla klientow poczty)

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    04-06-2006
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Rybik
    sprobuj obu wariantow (z domena i bez) no i pytanie czy poprawna nazwa serwera smtp (podaja to w konfiguracji dla klientow poczty)
    Wariantów już próbowałem obydwu (jeszcze dzisiaj na wszelki wypadek spróbuję bez domeny).

    A co do nazwy serwera smtp to wziąłem z programu pocztowego, który został skonfigurowany automatycznie przez google.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •