sonda i menu do artykułu.
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: sonda i menu do artykułu.

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-11-2005
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny sonda i menu do artykułu.

    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje w joomla możliwość by przy odpowiednim artykule wyświetlała odpowiednia sonda oraz menu po prawej ??

    Menu A
    /
    Artykuł A <
    \
    Sonda A

    Menu B
    /
    Artykuł B <
    \
    Sonda B

    Nie wiem czy ten wykresik będzie zrozumiany, postaram się wyjaśnić słowami o co mi chodzi. Powiedzmy że mam artykuł umieszczony w sekcji X kategorii X, np. "Jakaś gra". Chciałbym żeby przy tym artykule ( i tylko przy tym) pokazywało się menu "Jakaś gra - Menu" a pod nim sonda "Jakaś gra - wasza ocena", chciałbym sonde i menu umieścić pod sobą po prawej stronie. Czy jest taka możliwość ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Najprościej - jeśli do tego artykułu prowadzi link z menu: możesz ustawić zarówno sondę, jak i dodatkowe menu bez żadnego problemu.
    Jeśli nie ma w menu takiego linku - masz problem: możesz poszukać na http://extensions.joomla.org/ odpowiedniego dodatku do Joomla! i spróbowac użyć w swoim celu.

  4. #3
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    jezeli sonda ma byc tylko do oceny wystarczy przerobic komunikaty dodatku umozliwiajacego ocenianie artykulow a menu moze Ci wystarczy ze uzyjesz wewnatrzartykulowego TOC za pomoca znacznikow {mospagebreak}

  5. #4
    Bywalec danieladrianka awatar
    Dołączył
    02-01-2006
    Skąd
    Lębork
    Wpisy
    462
    Punkty
    128

    Domyślny

    lub jeśli ci to nie przeszkadza umieścić i sondę i menu w treści artykułu za pomocą bota 'modulebot'

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •