joomlapack - dziwny problem - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 16 z 16

Temat: joomlapack - dziwny problem

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-08-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki wielkie pomysł ze ściągnięciem bezpośrednio z serwera zadziałał... ale pozwólcie że zadam jeszcze jedno pytanie i zamykam temat:

    Czemu tym razem po poprawnej instalacji wyskoczyły mi błędy:

    Warning: require_once(/home/ciekawao/public_html/administrator/components/com_banners/helpers/banner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/ciekawao/public_html/modules/mod_banners/helper.php on line 17

    Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/ciekawao/public_html/administrator/components/com_banners/helpers/banner.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ciekawao/public_html/modules/mod_banners/helper.php on line 17

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Komunikat informuje Cię, że nie masz pliku:
    home/ciekawao/public_html/modules/mod_banners/helper.php
    Możliwe, że nie został ujęty w tworzeniu kopii, spróbuj wyszukać go w źródłowej stronie (tej w której robiłeś kopię) skopiować go i wstawić przez ftp we wskazane miejsce.

  4. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    22-08-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję wszystko już działa i jest ok. Dzięki wszystkim za pomoc

  5. #14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    @prince15: mącisz tak, że ja też przestaję rozumieć. JoomlaPack może posłużyć do:
    • sporządzania pełnych kopii zapasowych witryny,
    • sporządzania kopii bazy danych,
    • przeniesienia witryny z serwera na serwer,
    • przeniesienia witryny z komputera domowego na serwer i odwrotnie,
    • tworzenia autorskich dystrybucji Joomla!.
    • odtworzenia witryny w przypadku awarii,
    • odtworzenia kopii witryny na komputerze lokalnym (z oprogramowaniem serwerowym)
    • zainstalowania na serwerze witryny przygotowanej lokalnie,
    • instalacji u klientów przygotowanego lokalnie szablonu witryn
    Sformułowanie, że JoomlaPack "nie tworzy nowej wersji" może być różnie rozumiane, ale mieści się w granicach poprawności (niepotrzebne mieszanie jakiejś nowej wersji, gdy komponentu używa się w istniejącej witrynie do sporządzenia jej kopii!). Natomiast kolejny dopisek, odnoszący się do bazy danych [Co do bazy danych to jeśli jest ta sama to wyczyszczasz ją ręcznie i wgrywasz kopię, jeżeli masz nową bazę to tylko ją wgrywasz i zmieniasz dane w pliku configuration.php na właściwe i wszystko gotowe.] jest zupełnie niejasny i niepotrzebny
    Zwiastun a czy obecna wersja JoomlaPacka umozia odrazu wgrywaniue automatycznie bazy ?
    Zrobiłem kopię witryny wersją easy, potem wgrałem paczke jap czy jak jej tam na serwer. Uruchomiłem kickstarta przeleciał mi paczkę i uruchomił instalatora Jomli, ale gdy doszło do wyboru bazy wkleił mi wszystkie dane ze starej witryny. Ale ja nie chce podpinac się pod stara bazę ale chcę poprostu utworzyć pełną kopie witryny. Czy wystarczy bym założył nową bazę i zamiast starych danych podał do niej dane czyli localhost użyttkownika i hasło. Chcę sprawdzić czy home nie będzie lepszy od nazwy, bo jak narazie z nazwą się namęczyłem. A że Home daje 3 miesiące gratis to chcę przetestować.

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    13-10-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Próbuję odtworzyć na innym serwerze stronę z kopii zapasowej. Uruchomiłam plik klickstart.php i wszystko szło pięknie. Kliknęłam na pierwsze here i dostałam komunikat:
    Caugt AJAX error SyntaxError;missing; before statemaent; Could not eval iv style='position; static'> <script type='text/javascript' src='http//unl.pl/reklamy.js'></div>+:var res = parseInt(1); res;
    zatem nie mogę zainstalować joomla. Proszę o pomoc

  7. #16
    Debiutant
    Dołączył
    13-10-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    no i po wywołaniu strony jeszcze:
    Warning: require_once() [function.require-once]: open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/domains/wodip.opole.pl/E/spskorogoszcz/www/joomla/includes/version.php) is not within the allowed path(s): (/home/kabeo1/:/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/kabeo1/domains/szkskorogoszcz.unl.pl/public_html/includes/joomla.php on line 71

    Warning: require_once(/home/virtual/domains/wodip.opole.pl/E/spskorogoszcz/www/joomla/includes/version.php) [function.require-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/kabeo1/domains/szkskorogoszcz.unl.pl/public_html/includes/joomla.php on line 71

    Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/virtual/domains/wodip.opole.pl/E/spskorogoszcz/www/joomla/includes/version.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/kabeo1/domains/szkskorogoszcz.unl.pl/public_html/includes/joomla.php on line 71

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •