Masowa korespondencja z front-endu
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Masowa korespondencja z front-endu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-05-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Masowa korespondencja z front-endu

    Witam
    od dłuższego czasu poszukuje komponentu, który pozwoliłby zarejestrowanym użytkownikom wysyłanie maili do wszystkich pozostałych użytkowników jednocześnie, na zasadzie grupy dyskusyjnej poprzez formularz dostępny na stronie

    próbowałem już chronoforms ale tam trzeba podawać adresy ręcznie i nie ma opcji wyślij do wszystkich

    szukam czegoś bardziej jak standardowy komponent mass_mail dla admina joomli tyle ze dostępny i działający jak wspomniałem wyżej

    byłbym wdzięczny za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Chyba nie za bardzo rozumiesz odpowiedzialność administratora za gromadzone dane kontaktowe i ich udostępnianie. Czym innym jest możliwość porozumienia się za pomocą poczty wewnętrznej,a czym innym rozsyłanie korespondencji seryjnej. W Joomla! prawo głównego administratora jedynie, a Tobie się marzy prawo dla każdego Maćka. Napisanie takiego komponentu to dla programisty PHP pryszcz, tylko po co.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    21-05-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Chyba nie za bardzo rozumiesz odpowiedzialność administratora za gromadzone dane kontaktowe i ich udostępnianie. Czym innym jest możliwość porozumienia się za pomocą poczty wewnętrznej,a czym innym rozsyłanie korespondencji seryjnej. W Joomla! prawo głównego administratora jedynie, a Tobie się marzy prawo dla każdego Maćka. Napisanie takiego komponentu to dla programisty PHP pryszcz, tylko po co.
    może nie opisałem dokładnie sytuacji, ale z pewnych względów potrzebuje takiego rozwiązania więc zgodnie z zasadami zamieściłem tu odpowiednie pytanie
    co do mojego rozumienia pojęcia odpowiedzialności to z całym szacunkiem ale to moja sprawa co z danymi robię i jak je wykorzystuje
    może dla programisty php to pryszcz jednak ja nim nie jestem i dlatego podtrzymuje pytanie i prośbę o ewentualną pomoc
    pozdrawiam

    ps. chodzi o raportowanie postępów z badań pewnej zamkniętej grupie użytkowników z której każdy pracuje niezależnie a musi informować o swojej pracy pozostałych.
    właśnie drogą mailową i dotychczas wykorzystywana była grupa dyskusyjna yahoo, ale postanowiono coś takiego uprościć i dlatego też szukam rozwiązań w komponentach joomli
    Ostanio edytowane przez Wiciu87 : 21-05-2009 13:49

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Twoja sprawa. Zatrudnij programistę.
    Raczej nie jest trudno z tego, co napisałem, wysnuć wniosek, że takiego rozszerzenia nie ma.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    21-05-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    w takim razie dzięki za informacje, którą można było przekazać od razu bez zbędnych wywodów
    dziękuje i pozdrawiam

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Z mojej strony odpowiedź, z Twojej dwie niegrzeczności! Dziękuję w związku z tym za dziękowanie i pozdrawianie!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    21-05-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    pozwolę sobie mieć inne zdanie
    ale szczere podziękowania za pomoc
    temat do zamknięcia

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A rozważałeś Prywatne wiadomości? O ile pamiętam, to w UDDEIM można wysyłać tę samą wiadomość do wielu użytkowników
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    21-05-2009
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    tak próbowałem wszystkie tego typu komponenty z extensions.joomla.org i co prawda UDDEIM był najbliżej tego co chciałem ale za każdym razem trzeba zaznaczać wszystkich odbiorców po kolei klikajac na login każdego z nich, w sytuacji gdy będzie ich więcej stanie się to bardzo uciążliwe, nie ma możliwości swtorzenia usera z wieloma adresami email bo panel adm na to nie zezwala
    jest też tam opcja tworzenia grup kontaktów ale każdy użytkownik musiałby takie listy robić ręcznie i aktualizować gdy ktoś się zarejestruje
    nie znalazłem możliwości obejścia tego i póki co sprawa nie ma sie za dobrze

  11. #10
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Poprosić programistę PHP i dorobi opcję rozsyłania do wszystkich użytkowników
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •