Jak zmienić napis "Podatek" na "W tym podatku VAT"
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Jak zmienić napis "Podatek" na "W tym podatku VAT"

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Jak zmienić napis "Podatek" na "W tym podatku VAT"

    W wiadomości do kupującego, w podsumowaniu zakupów oraz w koszyku jest wyszczególniony podatek pod pozycją "Podatek". Czytając takie podsumowanie odnosi się wrażenie, że sklep chce doliczyc jakiś podatek. Wystarczyło by zamienić słowo "Podatek" na np. "W tym podatku VAT". Pytanie tylko jak to zrobić?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Można zmienić w plikach językowych, tylko po co. Kupujący doskonale wiedzą, że towary są opodatkowane i że na fakturach podawana jest wysokość podatku. Zwłaszcza, że kwota podatku wyświetlana jest w informacji o produkcie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Można zmienić w plikach językowych, tylko po co. Kupujący doskonale wiedzą, że towary są opodatkowane i że na fakturach podawana jest wysokość podatku. Zwłaszcza, że kwota podatku wyświetlana jest w informacji o produkcie.
    Tak, tyle, że słowo "Podatek" nie mówi czy juz naliczony czy będzie doliczony. Oczywiście każdy kupujący może sobie przeliczyć na kalkulatorze, ale po co wprowadzac zamieszanie. Sam kiedyś kupująć jak zobaczyłem w podsumowaniu pozycje "Podatek" myślałem, że ceny były netto. Oczywiście po policzeniu były brutto, ale lepiej jak będzie jasno i wyraźnie.

    W sumie to właśnie tak zrobiłem że zmieniłem w plikach językowych, a dokładniej w
    administrator\components\com_virtuemart\languages\ common\polish.php
    pozycje
    PHPSHOP_ORDER_PRINT_TOTAL_TAX
    PHPSHOP_TAX_MOD
    PHPSHOP_CART_TAX

  5. #4

    Domyślny

    Z tymi zmianami to bym nie szalał, bo o ile pamiętam, to etykieta PHPSHOP_TAX_MOD, to nagłówek modułu w panelu admina sklepu, jeśli zmieniłeś tam na "W tym podatku VAT", to chyba nie za bardzo to teraz wygląda...
    Ostanio edytowane przez safemode : 24-05-2009 00:22
    Forum polskich użytkowników Virtuemart. http://www.virtuemart.pl

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    20-05-2009
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez safemode Zobacz wiadomość
    Z tymi zmianami to bym nie szalał, bo o ile pamiętam, to etykieta PHPSHOP_TAX_MOD, to nagłówek modułu w panelu admina sklepu, teraz jeśli zmieniłeś tam na "W tym podatku VAT", to chyba nie za bardzo to teraz wygląda...
    Tak masz rację pojechałem toszkę za daleko. Pozycję PHPSHOP_TAX_MOD nie trzeba zmieniać.
    Tak owszem w ferworze walki pomyliłem fora. Ale debiut

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •