Phoca - układ galerii, układ zdjęć wyświetlanie
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Phoca - układ galerii, układ zdjęć wyświetlanie

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-04-2007
    Skąd
    Królewskie Miasto Kraków
    Wpisy
    80
    Punkty
    10

    Domyślny Phoca - układ galerii, układ zdjęć wyświetlanie

    Witam,
    zainstalowałem Phoca 2.2.4 na Joomla 1.5.10. Potrzebuję przerzucić z niegdysiejszego Zoom Gallery kilkadziesiąt galerii.
    I mam szereg problemów:
    1. miniatury zdjęć w galeriach wyświetlają się jedno pod drugim - w preferencjach gdzie się tylko dało włączyłem 3 kolumny i nic...
    2. przy włączonym piclens pojawiają się obrzydliwe podpisy np.: "phocagallerypiclens 4-phocagallerypiclenscode-folder_2009/pic_2009_01.jpg" przy czym nie mogę znaleźć opcji gdzie to wyłączyć
    3. po kliknięciu na zdjęcie otwiera sie ono w zupełnie "czystym" pełnym oknie - jakby w ogóle poza szablonem strony, z ikonkami nawigacji poniżej (mam nadzieję, że jasno to opisałem)
    4. wczytywać tematy mogę sobie dowolne i dowolną ilość razy - nic to nie zmienia w kwestii wyglądu wyświetlania galerii i zdjęć

    ps. dodam, że preferencje Phoca przeglądałem już tyle razy, że słabo mi się robi na sam widok tego okienka i jestem w "kropce" konfiguracyjnej

    ps 2 ponadto zainstalowane mam: Phoca Gallery Slideshow Plugin, Phoca Maps Plugin, Phoca Gallery Plugin, Phoca Gallery Random Image Module
    pozdrawiam
    abbadona

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    20-04-2007
    Skąd
    Królewskie Miasto Kraków
    Wpisy
    80
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nio, to sobie sam odpowiem, może komuś się przyda...
    - musiałem "odkleić" sie od swojej ukochanej templatki jeszcze z mambo, która blokowała i Phoca i JG.
    Teraz wszystko działa.
    pozdrawiam
    abbadona

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •