Nieprzekonany do Joomli, proszę o pomoc!
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Nieprzekonany do Joomli, proszę o pomoc!

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-05-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny Nieprzekonany do Joomli, proszę o pomoc!

    Myśle o instalacji Joomli, ale nadal nie jestem przekonany do niej. W taki razie prosiłbym was, żebyście wkleili linki ciekawych, bardzo dobrze zrobionych i wykorzystujące roźne dodatki stron wykorzystujące Joomle. Zależy mi przede wszystkim na wyglądzie i konstrukcji strony.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    nie za dużo oczekujesz ?

    mogę ci polecić pakiet mov'AMP - dzięki temu sam w bardzo prosty sposób na swoim domowym komputerze będziesz mógł sobie sprawdzić jak działa Joomla.

    http://wiki.joomla.pl/Mov%27AMP_PL_-...m_gdzie_chcesz

  4. #3
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    noo.. dość wysokie wymagania.. ale zapoznaj się z tym linkiem: http://www.goldenline.pl/forum/joomla/199563
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-05-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Chyba się nie zrozumieliśmy, ja już testowałem Joomlę. Zastanawiam się nad innymi systemami, dlatego chciałbym zobaczyć jakieś "perełki" wykorzystujące Joomle, jeśli miałbym przy niej zostać.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-05-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    O właśnie o to mi chodziło co napisała Idek, thx.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Domyślny

    Logika wskazuje byś sprecyzował swoje wymagania i oczekiwania. Do czego Ci joomla ma służyć?. Co chcesz na niej umieścić? Kim jesteś, biznesmenem, zapalonym dziadkiem konstruującym stronkę rodzinną, kolejnym dzieckiem neostrady itp.?

  8. #7

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    12-05-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez rajfur Zobacz wiadomość
    Logika wskazuje byś sprecyzował swoje wymagania i oczekiwania. Do czego Ci joomla ma służyć?. Co chcesz na niej umieścić? Kim jesteś, biznesmenem, zapalonym dziadkiem konstruującym stronkę rodzinną, kolejnym dzieckiem neostrady itp.?
    Prawie jak na komisariacie ;), chciałem tylko obejrzeć dobrze skonstruowane strony oparte na Joomli, porównać czy będzie (Joomla) wystarczająca na moją stronę, to już mogę sam skalkulować.

    Cytat Wysłane przez rajfur Zobacz wiadomość
    kolejnym dzieckiem neostrady itp.?
    Czyżbym zadał nieodpowiednie pytanie, że równasz mnie z dzieckiem neo?

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    25-02-2009
    Wpisy
    171
    Punkty
    15

    Domyślny

    Joomla jest narzędziem do urzeczywistnienia czegoś. Nie sprecyzowałeś do czego Ci potrzebna. Stąd to posądzenie związane z neostradą. Jeśli Cię zbytnio odmłodziłem, wybacz . Dalej nie piszesz do czego Joomla ma Ci służyć.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •