szablon przystosowany dla telefonu komorkowego
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: szablon przystosowany dla telefonu komorkowego

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny szablon przystosowany dla telefonu komorkowego

    Czy jest możliwość zrobienia takiego szablonu dla joomla aby sfobodnie mozna było przeglądać stronkę w telefonie ? Czy jest takie cos gotowe ? a może ktoś może mi z tym pomódz ? (mogę zapłacić) Myślę nad tym żeby pousuwać niektóre żeczy w szablonie aby nie było ich widać i pozmniejszać obrazki. Co o tym myślicie ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Rzuć okiem na: http://extensions.joomla.org/extensi...cements/mobile


    reszta, czyli Szablon to małe piwo....
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  4. #3
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Żeby sfobodnie przeglądać stronę w telefonie musisz użyć specjalnych rozwiązań, a nie tylko pousuwać niektóre żeczy. Pewnie ktoś mógłby Ci pomódz, ale zainteresuj się na przykład Mobile Joomla (może jest nowsze wydanie, nie sprawdzałem).

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wlasnie zaczolem instalowac Mobile Joomla i mobile_plugin_v091.zip nie chce sie zainstalowac poprostu robi sie biala stronka w joomli w administracji i trzeba ja odswierzyc zeby bylo dobrze. Nie wiecie dlaczego tak jest ? szablon juz zainstalowalem jak bylo w instrukcji.

    EDIT:
    A jak sie nazywa jakis dodatek do joomli w ktorym na witrynie bedzie sie pokazywac jaki szablon ma byc pokazywany ?
    Ostanio edytowane przez fil1995 : 01-06-2009 07:57

  6. #5
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Jeżeli masz na myśli dodatek typu "changer", "chooser", "switcher" lub "selector" to się rozejrzyj tutaj http://extensions.joomla.org/extensi...ign/templating

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    10-04-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    zainstalowalem templatechanger umiescilem go po lewej stronie na samym dole. Coprawda template sie przelacza, ale jak w cokolwiek sie kliknie w przelaczonym templejcie to przechodzi do starego. Co z tym zrobic ? Moze znacie jakis dobry przelaczacz pomiedzy templejtami ? Moja stronka to: http://zadane.com.pl/ mozecie zobaczyc o co chodzi. Tak wogole to najlepiej zrobic jakis pliczek w php na ktory bedzie sie wchodzilo ktory do adresu bedzie dodawal: ?template=mobile_friendly i już tylko nie wiem jak to zrobic
    Ostanio edytowane przez fil1995 : 01-06-2009 15:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •