Wersja 1.0.10 - aktualizacja krytyczna !!! - Strona 6
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Wyniki 51 do 58 z 58

Temat: Wersja 1.0.10 - aktualizacja krytyczna !!!

  1. #51
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fila
    Witam mam wersję Joomla! 1.0.8 PL (pobrana z joomla.pl). Chciałabym ją zaktualizować do 1.0.10.PL Nie ma wersji stabilnej 1.0.9 więc czy mogę od razu przeskoczyć z 1.0.8PL na 1.0.10PL? A jeślitak to czy jest przewidziana łatka z 1.0.8 do 1.0.10 czy muszę ponadpisywać wszystkie pliki po kolei bez configuration i templatek?

    Na pewno nie nadpisuj pliku configuration A co do reszty, to tak jak Zwiastun napisal powyzej, ale raczej nadpisanie calosci nie powinno Ci zrobic krzywdy
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #52
    Debiutant
    Dołączył
    02-06-2006
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Czytałam newsa na joomla.pl i stąd mój post - bo nie bardzo rozumiem
    Podsumowując - czy wersję 1.0.8 PL mam zaktualizować do 1.0.9 beta PL a potem do 1.0.10, tak?

    Dzięki z góry za odpowiedź.

  4. #53
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez fila
    Czytałam newsa na joomla.pl i stąd mój post - bo nie bardzo rozumiem
    Podsumowując - czy wersję 1.0.8 PL mam zaktualizować do 1.0.9 beta PL a potem do 1.0.10, tak?

    Dzięki z góry za odpowiedź.
    Ja cale zycie ucze sie zagadnien z informatyki nie tylko z ksiazek, ale i metoda prob i bledow, ale przezornego Opatrznosc strzeze... zatem... zrob kopie OBECNYCH plikow...
    potem... zrob tak jak mowisz :-) Powinno byc cacy i bez problemow, pliki ktore sa w wersji 1.0.10 i o ktorych mi wzmiankowal stone sa jedynie poprawkami bezpieczenstwa, ktore nie powinny Ci zaszkodzic, a wrecz przeciwnie, do boju zatem ! :-)
    Ostanio edytowane przez vj_ : 30-06-2006 16:30
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  5. #54
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rozumiem, że coś może być niezrozumiałe, ale dość wyraźnie napisane jest, że:

    Zdecydowaliśmy się nie publikować już gotowej stabilnej wersji 1.0.9-PL, aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania

    Gdyby trzeba było aktualizować najpierw do 1.0.9 to pewnikiem musiałaby być wersja 1.0.9-pl a nie beta!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #55
    Debiutant
    Dołączył
    02-06-2006
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    vj_ dzięki bardzo za odpowiedź!

    Natomiast Zwiastun, jak się domyśliłeś z mojego postu informatyka nie jest moją najmocniejszą stroną i dlatego korzystam z Joomla! i z forum, żeby rozwiać swoje wątpliwości i pytać jeśli czegoś nie wiem - w końcu po to jest forum, czyż nie?!

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    Rozumiem, że coś może być niezrozumiałe, ale dość wyraźnie napisane jest, że:

    Zdecydowaliśmy się nie publikować już gotowej stabilnej wersji 1.0.9-PL, aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania

    Gdyby trzeba było aktualizować najpierw do 1.0.9 to pewnikiem musiałaby być wersja 1.0.9-pl a nie beta!
    Tekst na czerwono właśnie spowodował zamieszanie - przecież można było napisać, że aktualizacja z 1.0.8 do 1.0.10 jest możliwa z pominięciem 1.0.9. Poza tym, nie bardzo rozumiem skąd przeskok z wersji beta 1.0.9 od razu do 1.0.10? No ale to wy jesteście ekspertami, więc wierzę, że jest OK.

    I wogóle, Zwiastun, jesteś tu szefem i prawdopodobnie masz największą wiedzę, więc zamiast pisać "zobacz newsa" można było od razu napisać, że "tak, można przeprowadzić aktualizację z 1.0.8 do 1.0.10 z pominięciem 1.0.9" i wszystko byłoby jasne, a temat byłby krótszy o kilka postów!

    No nic... każdy może mieć gorszy dzień, nawet Administrator. Tak czy siak dzięki za pomoc!

  7. #56
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-02-2006
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    65
    Punkty
    12

    Domyślny

    od kad wyszla j 1.0.10 pl bylo kilka problemow, wczoraj wrzucilem late, dzis pracuje na niej caly dzien i jestem bardzo zadowolony, wszystko jest jak byc powinno, zadnego bledu jeszcze nie miaelm i chyba nie bede mial.
    Dobra robota chlopaki !

  8. #57
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-10-2005
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny wszystko gra

    poprosilem home.pl aby wgrali mi kopie sprzed aktualizacji na 110 i wszystko jest teraz ładnie

    moze jak bede mial czas pobawie sie i zainstaluje od nowa 110 i dogram baze
    choc jestem w tym nieobeznany

    pozdrawiam
    Wienie

  9. #58
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Ponieważ problemów jest dużo i temat staje się nieczytelny zamykamy go i otwieramy specjalne podforum gdzie proszę zgłaszać problemy. Pozwoli to na lepszą organizację pomocy. Bezpośredni link http://forum.joomla.pl/forum/forumdisplay.php?f=29
    Proszę tam zgłaszać wszelkie problemy jakie pojawiły się po zauktualizowaniu starszej wersji.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •