Wersja 1.0.10 - aktualizacja krytyczna !!!
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 58

Temat: Wersja 1.0.10 - aktualizacja krytyczna !!!

  1. #1
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Wersja 1.0.10 - aktualizacja krytyczna !!!

    Na stronie projektu ukazała się dziś nowa wersja 1.0.10 zwierająca trzy aktualizacje krytyczne dotycące wszystkich poprzednich wersji Joomli. Oraz 6 mniejszych poprawek luk bezpieczeństwa i około 40 łatek.
    Każdy kto ma serwis na Joomli powinien dokonać aktualizacji.
    Jeżeli macie wersję polską to należy poczekać na aktualziację PL, co niestety może sie troszkę opóźnić gdyż z tego co patrzyłem to miedzy 1.0.9 a 1.0.10 jest trochę zmian w plikach i trzeba to dokładnie przepatrzyć, ale postaramy się zrobić to jak najszybciej.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    (nadpisując wersją 1.0.10 z www.joomla.org ...(r))
    Utracisz polski panel admina oraz tłumaczenia plików pomocy, natomiast front end powinien pozostać bez większych zmian językowych. Oczywiście kopia bezpieczeństwa obowiązkowa.

    Z tego co rozmawiałem ze zwiastune 1.0.9pl jest gotowa więc pozostaje nanieść poprawki z 1.0.10, ale ponieważ jest ich sporo w licznych plikach może to trochę zająć. Bardziej konkretni postaramy się być wieczorem

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    15-02-2006
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny mały błąd po łatce

    łatka do 1.0.7 weszła sprawnie, jedyne co mi wywaliło to moduł pokazujacy liczbe gości na stronie. No i oczywiście css i index w templatce władował sie standardowy, dlatego nie wiem czy jest sens templateke aktualizowac, za dużo roboty

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Skórka może zostać taka jak była. Natomiast dziwne z tym modułem. Może jak dasz starą skórka to pomoże

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-02-2006
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    65
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cale szczescie, ze mam zainstalowana joomle do testow komponentow itp bo przy aktualizacji 1.0.10 wszystko przestalo mi działac ;| nie moge wejsc w nic, po kliknieciu przykladowo na ustawienia, artykuły nic sie nie dzieje, nie otwiera sie, tak samo gorne menu nie rozwiaja sie wogole. Dodam, ze dokonalem aktualizacji na j 1.0.8 PL Stable. Tymonowi zmienilo template, ja mam dosc zmodyfikowany rhuk_solarcostam ii i nic sie nie stalo.
    Chyba poczekam az zrobicie v. PL ; )

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A nadpisywałeś całość paczki 1.0.10 czy tylko aktualizującą paczkę?

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-02-2006
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    65
    Punkty
    12

    Domyślny

    Wrzucielme ten pliczek Joomla_1.0.8_to_1.0.10-Stable-Patch_Package. teraz po przelogowaniu to naprawde ciekawie wyglada... screen

  9. #8
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Faktycznie, bajka Wgraj całą paczkę a jak to nie pomoże to faktycznie trzeba będzie poczekać na PL

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-02-2006
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    65
    Punkty
    12

    Domyślny

    No chyba poczekam na PL bo nie chcial bym miec takiej niespodzianki na serwisie. A tymczasem wrzucam na to cala paczke, zobacze co sie bedzie działo.

    Po wrzuceniu calej paczki brak fonta w kilku miejscach - home, komponenty/ mody niektore oraz podmiana template na standardowy no i dziwna sprawa w zakladkach po polsku screen

    Ostanio edytowane przez pr0gressiv3 : 26-06-2006 12:08

  11. #10
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    http://www.joomla.org/content/view/1511/78/

    Po wrzuceniu calej paczki brak fonta w kilku miejscach - home, komponenty/ mody niektore oraz podmiana template na standardowy no i dziwna sprawa w zakladkach po polsku screen
    Tą są wpisy w bazie danych i one zostają w oryginale natomiast mogą być wyświetlane właśnie bez polskiej czcionki, ale nie powinno to wpływać na funkcjonalność


Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •