Proszę o pomoc!!
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 25

Temat: Proszę o pomoc!!

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Proszę o pomoc!!

    Właściwie, to zrobiło mi się, to na własne życzenie. Chciałem pousuwąć niepotrzebne pliki i usunąłem za dużo... Teraz nie mogę wczytać fotek. To znaczy na zapleczu są widoczne, ale już na stronie nie. Kiedy usiłuję ściągnąć z pulpitu do artykułu fotkę, wyświetla się napis:

    JFTP:: login : Unable to login
    JFTP:: store : Unable to use passive mode
    nie można wczytać pliku

    Prosiłbym o pomoc, jak to naprawić!
    Moja strona to : www.plecakowcy.pl
    Pozdrawiam - Piotr

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Chciałem pousuwąć niepotrzebne pliki i usunąłem za dużo.
    o jakich ty plikach mówisz ? Mam nadzieję że nie plikach joomli !

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wydaje mi się, że niestety tak. Czyściłem plik "stories"

  5. #4
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Weź ten z tego i tym to pododawaj tamtego!
    Jeśli nic nie rozumiesz, to czujesz to samo co każdy, który czyta twój post.
    Żadnej konkretnej informacji = żadnej konkretnej odpowiedzi!

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny Dokładniej...

    Mogę opisać objawy: zdjęcia zostają przesłane i wklejone do artykułu w wersjii roboczej i na podglądzie są widoczne(na panelu administracyjnym). Po przesłaniu artykułu na stronę pojawia sie sam tekst. Fotki nie przechodzą. Również nie mogę ściągnąć od siebie z komputera zdjęć bezpośrednio do artykułu, który jest na serwerze. Brak komunikacji... Takie są objawy. Coś niechcący wyrzuciłem. Przwdopodobnie, jakiś moduł odpowiadający za zdjęcia, bo grzebałem w folderu "images" . Pozdrawiam - Piotr

  7. #6
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Twoje wyjaśnienia i objawy są mało precyzyjne, przede wszystkim nic nie napisałeś o podstawowych danych, czytaj--> >>TUTAJ<<.
    Inną sprawą jest to aby zabezpieczyć się przed takimi skutkami wspomnianego przez Ciebie "grzebania" warto mieć kopie witryny zrobiona komponentem joomlapack. Wtedy zamiast pytać co robić, przywróciłbyś oryginalny element w miejsce tego "rozgrzebanego". Obawiam się, że jednak chyba nie masz takiej kopii.

  8. #7
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Katalog images służy do zapisywania tego , na co wskazuje nazwa.
    Jeśli coś namieszałeś zawsze możesz podejrzeć strukturę (zawartość) katalogu w wersji instalacyjnej Joomli.
    Pozdrawiam

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny i tak dalej...

    ciąg dalszy: przez klienta FTP zweryfikowałem wersję z 1.5.9 do 1.5.11 . Wszystko w porządku. To znaczy, wersja się wgrała, ale nadal nie mam komunikacji z serwera na stronę. Usiłowałem ściągnąć "łatkę" z jęz. polskim - nie poszło.
    Fotki też nie przechodzą, natomiast tekst, przenosi się na stronę bez fotek.
    Może ktoś, odpłatnie, to zrobi?

  10. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-02-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny cd...

    Zapewne, aby mi nie było zbyt dobrze, ale w nadziei nie upadł, zdjęcia mi sie wczytują i przechodzą ale tylko z niektórych folderów, albo kiedy przeniosę fotkę nie do folderu (oczywiście za pomocą FileZilla), tylko zapiszę w katalogu. Nie pomaga stworzenie nowego katalogu. Nie przenosi. Czort znajet, co się porobiło... Wyskakuje napis:

    Worning: filemtime()[function.filemtime]:stat failed for/alt/home/webmaster.plecakowcy/html/images/stories/./piramidka.jpg in /alt/webmaster.plecakowcy/html/plugins/content/mdrimage.php on line 196


    Pozdrawiam - Piotr

  11. #10

    Domyślny

    Z tego co czytam, to ty chyba robisz CTRL+C, CTRL+V z woda to Tiny MCE, mam rację? Jak tak to nie ma się co dziwić, że zdjęcia "nie przechodzą"... Do wstawiania obrazków służy odpowiedni przycisk poniżej edytora - widnieje na nim "nic nikomu nie mówiący" napis "Grafika" ;)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •