Problem z jednym modułem po przeniesieniu strony
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z jednym modułem po przeniesieniu strony

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-06-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z jednym modułem po przeniesieniu strony

    Witam!
    Przeniosłem stronę (pliki) z podfolderu do folderu głownego na serwerze i wszystko działa poprawnie oprucz jednego modułu... te moduł znajduje się w prawej cześci mojej strony ("polecamy") www.tomaszowinfo.pl po najechaniu na jeden z trzech wyświetlanych tam obrazków ma pokazać się to szare tło wraz z tytułem i tak było a teraz mi zasłania i stoi w miejscu jak widac prosze o pomoc co sie mogło stac?
    w panelu admina za te wyswietlane obrazy w "polecamy" odpowiada moduł: mod_ja_catslwi
    Ostanio edytowane przez Dareios4 : 08-06-2009 22:18 Powód: moduł: Spotlight Module Content with Image /wielki problem

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-06-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    dodam że jest to dość dziwne gdyż po wejściu na www.tomaszowinfo.pl ten moduł nie działa a na ścieżce bezpośredniej na serwerze: www.tomaszowinfo.pl/tomaszowinfo działa

    HELP PLEASE

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Szablon i moduły są płatne - pomoc tam, gdzie płaciłes!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    01-06-2009
    Wpisy
    28
    Punkty
    10

    Domyślny

    wielkie dzięki kolego wielkie, tylko że nie mam zielonego pojęcia jak opisać problem po angielsku.

    jeszcze raz wytłumaczę jeśli ktoś by mnie dobrze nie zrozumiał ten moduł ma wyglądać tak jak tutaj:
    http://www.bestofjoomla.com/index2.p...html=1&id=1372 (po prawej stronie)

    a wygląda tak: www.tomaszowinfo.pl

    gdy był w podfolderze serwer/podfolder to działało dobrze a jak przeniosłem do głównego folderu na serwer to już się porąbał

    w jakich plikach mam szukać wpisów tego modułu może tam są jakieś ścieżki które kierowały do podfolderu?

    albo może jakaś inna przyczyna jest?

    jeżeli ktoś zna dobrze angielski mógłby mi powiedzieć czy mój problem jest opisany w tym temacie na tym forum: http://www.joomlart.com/forums/showthread.php?t=16708 ?

    dodam że w bazie danych znalazłem taki oto wpis:

    (99, 'Polecamy', '', 0, 'left', 0, '0000-00-00 00:00:00', 1, 'mod_ja_catslwi', 0, 0, 1, 'moduleclass_sfx=\ncatid=76\nnumelem=\nheight=200\ ntextcolor=FFFFFF\nbgcolor=#ABABAB\ntransparent=80 \nexpandheight=120\nautoresize=1\niwidth=100\nihei ght=100\nmaxchars=0\n\n', 0, 0, ''),

    ale nic z niego nie rozumiem

    pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez Dareios4 : 09-06-2009 00:11

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •