Link do pod Menu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Link do pod Menu

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-02-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    0

    Link do pod Menu

    Może tytuł nie jest adekwatny do tego co chcę zrobić ale już tłumaczę. Na stronie mam menu w którym gdzieś w kolejnych zakładkach jest schowany odnośnik do konkretnego tematu. Czy jest możliwe aby można było bez wpisywania całego ciągu w przeglądarce dostać się do tego konkretnego zasobu np. www.adres_strony.pl/nazwa_zasobu . Mamy nowy produkt który jest umieszczony na naszej stronie ale jest głęboko schowany w menu. Chcemy podawać w info adres strony zainteresowanym w formie skróconej a nie cały ciąg znaków. Mam nadzieję że nie piszę jakiś głupot i jest to w miarę zrozumiałe. Użył bym pewnie fachowego określenia na to co chcę zrobić ale go nie znam. Stawiam jakieś tam pierwsze kroki w Joomli i proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję
    Ostanio edytowane przez mak555 : 09-06-2009 10:52

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    czyli chcesz zamiast przykładowo adres-strony.abc/com_sklep/kategoria01/rozrusznik-serca.html

    podac link: adres-strony.abc/rozrusznik-serca.html ?

    jeśli tak, to mozna by to rozwiązać np. używając jakiegoś narzędzia do SEF, w którym byś użył przepisywania adresu z długiego na krótki...
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-02-2009
    Wpisy
    17
    Punkty
    0

    Domyślny

    dziękuję za podpowiedź mam już zainstalowany sh404SEF jak bym mógł jeszcze się dowiedzieć jak go skonfigurować bo na razie mi nie wychodzi. Może jest gdzieś już taki temat na forum.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •