Tłumaczenie JomSocial prowadzi do kłopotów. - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 37

Temat: Tłumaczenie JomSocial prowadzi do kłopotów.

  1. #11
    Debiutant
    Dołączył
    18-10-2008
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki za podpowiedź. Tak też myślałem, ale nie wiedziałem gdzie szukać. Za pomocą Total Commandera znalazłem pliki, o które chodzi.
    Na przyszłość dla potrzebujących, są one zlokalizowane w: com_community_pro/site/templates/templates/default.
    Pozdrawiam!
    Ostanio edytowane przez cube5 : 28-07-2009 12:11

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    29-04-2008
    Skąd
    www.itcent.pl
    Wpisy
    353
    Punkty
    38

    Domyślny

    Pefik Niestety w każdym pliku Pl-Front\pl-PL.com_community.ini który zamieściłeś jest linijka ze sztywno ustawionym adresem strony Dant*.pl

    Poprawione spolszczenie (z poprawionymi jeszcze kilkoma błędami) zamieszczam poniżej:
    jomsocial_09.08.2009.zip
    www.ITCent.pl - Obsługa informatyczna Puławy

  4. #13
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241
    tak, rzeczywiście teraz dopiero zauważyłem,
    ale jak widzisz oryginalnym autorem tłumaczenia był chyba "Krystian Kwolek " a raczej zalążku - ja dopisałem brakujące + dopisałem nowe + spolszczyłem panel administracyjny !

    Musze cię jednak zmartwić w najnowszej wersji sprzed 2 tygodni 1.2.206
    dopisali jeszcze około 15-20 zdań do plik w tym do innych odpowiedzialnych za moduły.
    (...)
    Ostanio edytowane przez PeFik : 13-09-2009 17:07
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    29-04-2008
    Skąd
    www.itcent.pl
    Wpisy
    353
    Punkty
    38

    Domyślny

    W załączniku spolszczenie do wersji 206.
    Poprawione kilka literówek + trochę zmian.
    jomsocial_1_2_206 beta.zip

    //Z tymi 2 zwrotami miałem trochę wątpliwości, ale chyba udało mi się przetłumaczyć je w miarę zrozumiale.
    Ostanio edytowane przez tlewap : 10-08-2009 21:38
    www.ITCent.pl - Obsługa informatyczna Puławy

  6. #15
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny Ogólnie w temacie polskiej wersji językowej (czyt. spolszczenia)

    Wskazówka nr 1: wersje tłumaczenia polskie i inne pasują zarówno do komponentu w wersji standard jak i professional, które generalnie różnią się stopką power by... (a raczej jej brakiem) oraz dodatkowymi szablonami.

    Wskazówka nr 2
    : bez znaczenia jest wersja joomla 1.5.10 czy 1.5.14, której używasz, ważne jest aby mieć legalną wersję JomSocial, najlepiej najnowszą wtedy ów spolszczenie będzie działać. Oczywiście tak jak każdy zalecam, aby instalować na najnowszej Joomla!, wtedy ryzyko "dziury" najmniejsze. Spolszczenie działa także do starszej wersji komponentu, ale wiadomo, czym starsza wersja tym mniej rzeczy dało się spolszczyć.

    Wskazówka nr 3: Nawet w/w wersje są niepełne i mają drobne błędy w tym chyba jeden ortograficzny, niestety.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 29-08-2009 09:56
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  7. #16
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    dziś rano (8:50) zakończyłem tłumaczenie JomSocial, zarówno frontu (ukończone 97%), jak i panelu administracyjnego (80% - dotyczy komponentu).

    Jeśli ktoś reflektuje to szczegóły na priv. , a jak nie to cóż pozostaje samemu dopracować wersję wcześniejsze. Uzupełnienie i poprawki wcześniejszej wersji zajęły mi dodatkowe ok. 5h roboty, a Tobie ile to zajmie?


    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez PeFik : 29-08-2009 09:58
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    13-05-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    PeFik w jaki sposób mógłbys udostępnić tłumaczenia?


    Cytat Wysłane przez PeFik Zobacz wiadomość
    dziś rano (8:50) zakończyłem tłumaczenie JomSocial, zarówno frontu (ukończone 97%), jak i panelu administracyjnego (80% - dotyczy komponentu).

    Jeśli ktoś reflektuje to szczegóły na priv. , a jak nie to cóż pozostaje samemu dopracować wersję wcześniejsze. Uzupełnienie i poprawki wcześniejszej wersji zajęły mi dodatkowe ok. 5h roboty, a Tobie ile to zajmie?


  9. #18
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Moje tłumaczenie + opis instalacji znajduje się na Allegro - szukaj "jomsocial". Najnowsza wersja tłumaczenia pochodzi z dnia 11.09.2009 (!).

    Zobacz zrzut FRONT -> http://a.imagehost.org/view/0495/jom...we-tlumaczenie
    Zobacz zrzut ADMIN -> http://img2.imageshack.us/img2/768/j...ladminnowy.png

    INFO NA TEMAT SPOLSZCZENIA
    1. Spolszczenie obejmuje front 99% + admin w dużej części
    2. instrukcje jak zainstalować JomSocial po polsku !
    3. spolszczenie komponentu MyBlog (front);
    4. spolszczenie kilku powiązanych dodatków do komponentu (np. plg_kunena.zip - dla Kunena forum);
    INFO TECHNICZNE:
    Spolszczenie nie ingeruje w pliki źródłowe komponentu i modułów.
    Wyjątek moduł mod_statistics (odpowiedzialny tylko za prezentacje statystyk) były zmieniane 2 pliki.
    W skład tłumaczenia nie wchodzą pliki komercyjnego komponentu ani inne pirackie wersje i proszę mnie o to nie pytać.
    Komponent może kupić każdy na stronie producenta: http://www.azrul.com/store.html


    /Mimo zapisu, iż tłumaczenie jest wysyłane na płycie CD, zgodnie z zgodnie z punktem 18 Załącznika numer 2 do Regulaminu Allegro. Oferuje także na e-maila bez dodatkowych kosztów./
    Ostanio edytowane przez PeFik : 13-09-2009 17:18 Powód: dodano nowy zrzut ekranu
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  10. #19
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny Zniżka 10% na jomSocial

    Jeśli ktos nie kupił jeszcze JomSocial, to mam dla niego prezent. Ponieważ jestem już jakiś czas związany z produktami firmy azrul.com - otrzymałem kupon - 10% zniżka - dla swoich znajomych i dla siebie.

    Coupon code: jomsocial-09-survey

    Obejmuje wszystkie produkty z www.jomsocial.com, należy go wpisać podczas zamawiania w odpowiednie pole.

    kupon od dziś (9.09.2009) już działa. Sprawdziłem, podliczenie oszczędności:
    10 % to -28.36 PLN (9.90 USD) - w przypadku zakupów za $99,
    oraz
    aż -42.68 PLN (14.90 USD) w przypadku zakupów za $149.
    Ostanio edytowane przez PeFik : 09-09-2009 13:40
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  11. #20
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    Stabilna wersja JomSocial 1.5 – ma być dostępna pod koniec września lub na początku października. Tym samym także do tej wersji będzie spolszczenie.

    Więcej na temat zmian w tej wersji: http://blog.elimu.pl/?p=856
    Ostanio edytowane przez PeFik : 16-09-2009 10:37 Powód: link dodano
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •