Joomla Day UK w Leeds, UK
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Joomla Day UK w Leeds, UK

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-06-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla Day UK w Leeds, UK

    Witam w swym pierwszym poscie :)

    Uzytkownikiem, a jednoczesnie developerem amatorem korzystajacym z joomli jestem juz od dluzszego czasu.. choc mozna powiedziec ze do cmsow wrocilem po kilku latach przerwy i okazalo sie ze z mambo powstalo cos takiego o dziwacznej nazwie.. i tak juz jakos mi zostalo ;)

    Forum przegladam od dawna, ale biernie. Czas wyjsc z ukrycia ;)

    Okazja do tego jest odbywajacy sie w przyszla niedziele w leeds (gdzie mieszkam) Joomla Day, na ktory sie wybieram :)

    Mam z tej okazji dwa pytanka:

    - czy jest tu ktos moze, kto rowniez mieszka/bedzie przejazdem w leeds i sie na owa impreze wybiera?

    - czy ewentualnie (to bardziej do adminow) zyczylibyscie sobie jakas relacje z tego eventu? A takze bonusowo z poprzedzajacej dzien prezentacji sobotniej nocy drinkowej dla chetnych? ;)) Moze zwywiadowac kogos w imieniu joomla.pl albo cos? ;) mysle ze foty tez da sie porobic :)

    [o chlopaki, nie przetlumaczyliscie listu powitalnego na forum, wlasnie doszedl ;)]

    Wyciag z programu:

    Speakers
    • Barrie North - How to make a template
    • Phil Taylor - Custom development - extending joomla the easy way
    • Vince Wooll - Jomres (Joomla Residents) - take bookings for, and run, your hotel website.
    • Brian Teeman - LAFonline.org - Case study of using Joomla in a non-profit organisation
    • Johan Janssens - Joomla 1.5 - Sneak preview of whats coming from the Lead Developer
    • Panel Debate - Joomla - Where is it going and when will it take over the world
    • ...plus more to be announced
    Szczegoly: http://www.joomlatraining.org.uk/

    Pozdrawiam i na odzew czekam :)

    jackyl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jackyl
    ...Mam z tej okazji dwa pytanka...
    Co do wizyty w Leeds - pewnie bym się wybrał (po takiej rekomendacji w szczgólności), ale grafik mam napięty ;)
    Może inni ...

    Co do reszty - nie pytaj, tylko wrzucaj relacje, najlepiej na bieżąco, z pub'u ;)
    Teksty, zdjęcia i co tam jeszcze ... Z koszulkami tylko bedziesz miał problem - jeszcze takiego komponenta nie zainstalowaliśmy.

    No i pozdrów od nas wszystkich fanów Joomla! w Leeds, tych przyjezdnych (Speakers i inni) też.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    27-06-2006
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez magic
    Co do reszty - nie pytaj, tylko wrzucaj relacje, najlepiej na bieżąco, z pub'u ;)
    z pubu moze byc ciezko.. czlonki bede mial zajete uzywkami.. ;)

    Cytat Wysłane przez magic
    Teksty, zdjęcia i co tam jeszcze ... Z koszulkami tylko bedziesz miał problem - jeszcze takiego komponenta nie zainstalowaliśmy.
    No to do roboty, nie? ;)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •