Problem z dodawaniem zdjęć.
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z dodawaniem zdjęć.

  1. #1
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Problem z dodawaniem zdjęć.

    Joomla 1,08, Zoom gallery 2,5,1 RC1, Jak można wstawiać grafikę znajdującą się w Zoom Gallery do już istniejących artykułów statycznych np w środek tekstu z szablonem takim fragment tekstu pod spodem zdjęcia potem znów fragment tekstu itp. Czy to jest w ogóle możliwe i czy wymaga jakichś specjalnych modułów dodatków?

    Czy można wstawiać zdjęcia przy pomocy edytora JCE editor? Nie widzę niestety przycisku dodającego zdjęcia, w w sposób ctl+C, ctrl+V niestety zdjęcia się nie dodają tylko teksty. Pozostaje jedynie chyba dodawanie z poleceniem {mosimage} ale to jest trudno przetłumaczyć redaktorom niezbyt głęboko siedzącym w informatyce.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    przejrzyj dzial galerii na joomla.org -> extensions tam sa boty do zooma, nie wiem czy potrafia wstawiac cale obrazy czy tylko miniatury, no do JCE jest bot wstawiajacy grafiki i nawet hcyba w oficjalnej dystrybucji tylko opublikowac

  4. #3
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny Bot do dodawania grafiki w JCE editor

    Mam zainstalowany i opublikowany JCE Editor Mambot ale niestety tu nie ma dodawania grafiki, szukałem na joomla.org ale nie mogę znaleźć tego bota, może chociaż napisz jak on się nazywa to go sobie poszukam i zainstaluję.

  5. #4
    Wyjadacz
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    653
    Punkty
    12

    Domyślny

    Chyba znalazłem ale przy próbie instalacji G2 image for JCE pojawia się komunikat
    Nie ma pliku instalacyjnego XML dla: "%s" "module".

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •