Marginesy w menu...
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Marginesy w menu...

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Marginesy w menu...

    Witam,

    Jestem w trakcie tworzenia strony z template 123 WEB Design: 123wd-j15-1.

    Mam problem z marginesami menu.
    Gdzie szukać ustawienia wielkości marginesów prawego menu? Na załączonym zdjęciu możecie zobaczyć, że obrazek (tak samo dzieje się z menu) wychodzi mi poza obrys tła, co nie wygląda dobrze :/
    W css template znalazłem gdzie zmienić ustawienia marginesów dla elementów graficznych (np. przesunięcie ramki w górę, dół), ale nie dla wyświetlanej zawartości modułu...

    Dodatkowo, nie wiem w jaki sposób, ale pojawił mi się również problem z nowo tworzonymi menu. Mianowicie, kolejne elementy są centrowane centralnie, nie pomaga zmiana ustawień w parametrach modułu. Ciekawe jest to, że we wszystkich poprzednio utworzonych menu elementy są wyjustowane do lewej a w nowych (centrowane).

    Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

    Pozdrawiam,
    Marcin
    Attached Images Attached Images
    Ostanio edytowane przez smooky : 20-06-2009 04:54

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    obrazki nam nic nie powiedza, jesli to możliwe, to podaj adres do stronki, bo tylko tak będziemy mogli rzucic okiem w kod strony

    a poza tym polecam Ci zainteresowanie sie FireBug'iem (dla FF) i sam zobaczysz czemu dziala tak, a nie inaczej i jak ustawić marginesy..
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    19-06-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dzięki serdeczne za zainteresowanie tematem!
    Siedziałem nad tym całą noc i nad ranem postanowiłem, że zmienię jednak template... Problem po tym ustąpił, więc nie będę wam już dłużej czasu zajmował.
    Postaram się dojść do tego gdzie leży przyczyna ale w późniejszym czasie.

    Ciekawe jest to, że po odinstalowaniu template i zainstalowaniu ponownie świeżo pobranej kopii, justowanie do środka elementów nie ustępuje, a w innych templatach jest OK. :confused:
    To chyba nie na moją głowę jeszcze - rozkminienie tego ;>

    Jeżeli chodzi FireBug to na prawdę super pomocne narzędzie. Dzięki!

    Pozdrawiam,
    Marcin

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •