Read more/ Czytaj wiecej
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Read more/ Czytaj wiecej

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    06-02-2009
    Wpisy
    149
    Punkty
    10

    Domyślny Read more/ Czytaj wiecej

    Witam, mam pytanie,
    Chce utworzyć przegląd kategorii, tak aby było kilka zdań, a potem ...czytaj więcej

    niestety jak robie menu - przeglad kategori - i wybieram kategorie , to widze w tym menu cały artykuł, jak zrobić, aby było tylko pare zdańi czytaj wiecej?
    DZiekuje

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Wiarus seba.adm awatar
    Dołączył
    14-12-2008
    Skąd
    Szczecin
    Wpisy
    1 989
    Punkty
    265

    Domyślny

    Wystarczyło zajrzeć do Biblioteki Joomla. Zobacz: >>Tutaj<< lub >>Tutaj<<

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    ano wystarczyło, niestesty młody Michał nie raczyl się tam pofatygować, podobnie jak to miało miejsce w pozostałych zakładanych przez niego tematach dotyczących równie błahych 'problemów'

    na przyszlość oszczędź nam trochę czasu i użyj kilku wyszukiwarek zamiast zakładać temat, w tym czasie mógłbyś dowiedzieć się dużo więcej, niż szybszego pisania na klawiaturze - wyrabiaj u siebie też inne sklillsy
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    06-02-2009
    Wpisy
    149
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wiem, ale przed wpisem na forum czytałem to zrobiłęm wszystko tak jak tam było i po kliknieciu na rtykul pokazuje sie Parse error: syntax error, unexpected ';' in /home/michalo/domains/takierybki.netrar.pl/public_html/templates/serie2kostenlos/html/com_content/category/blog_item.php on line 109
    Chciałem sie spytać czy jest jakiś komponent, który to umożliwi?

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    masz błąd we wskazanym skrypcie. Zmień na chwilę jego nazwę (np. dodaj jeden znak do nazwy), by się przekonać, czy błąd się pojawi w przypadku korzystania z oryginalnego skryptu.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    06-02-2009
    Wpisy
    149
    Punkty
    10

    Domyślny

    a nie można zainstalowąc komponentu jakiegoś np bloga, i tam nie ma czegoś takiego?

  9. #8
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    radzę zastosować się do postu zwiastuna
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  10. #9
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    blad ci wywala skrypt alternatywny - widok bloga w tym szablonie, jak mu zmienisz nazwe to uzyje wbudowanego bloga i zobaczymy czy blad bedzie dalej. Jak wbudowany blog zadziala dobrze to mozna szukac bledu w tym konkretnym pliku.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •