Moduł na witrynie jak umiescic
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Moduł na witrynie jak umiescic

  1. #1
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny Moduł na witrynie jak umiescic

    Witam
    Jestem poczatkujacym joomlowcem wiec jezeli kogos denerwuja moje pytania to z góry przepraszam.
    Mam następujący problem. Zainstalowałem szablona strony rk_bussines i sprawdziłem pozycje modułów na stronie i z prawej strony jest mozliwość umieszczenia menu. Chciałem tam umiescic Migawki i tutaj jest problem. Pozycja modułu jest right utworzyłem sobie moduł migawek i chciałem wybrać jako pozycja right ale nie ma tam takiej mozliwości. Tylko sonde była tam umieszczona. Sprawdziłem co tam jest dane jako pozycja (edycja modułu sonda) i było advert1 co ciekawe w wykazie wszytkich modułów przy sondzie pozycja pisało right. Jak wszedłem do edycji w pozycji było zacznaczone advert1. Wiec zminiłem pozycje na moich migawkach na advert1 i nic nie pokazało sie tam. Wiec znowu edytowałem sondy i jak tylko otworzyłem pozycje zeby zobaczyc czy tam jest mozliwość zaznaczyc right (oczywiście nie było) i dałem zapisz na starym ustawieniu to w wykazie modołów juz pisało jako pozycja advert1. Co jest grane :eek: . Jak moge umieścic w module migawki pozycje na right albo czy moge nazwe tego miejsca zmienić z right na user 1. Ktoś coś poradzi
    Pozdrowienia

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jeżeli jest faktycznie tak jak mówisz to coś jest źle. Pozycja right jest domyślnie i nie ma możliwości aby jej nie było. Czy instalowałeś jakieś dodatki, coś modyfikowałeś?
    Jak możesz daj mi też dane dostępowe do panelu admina na PW to zobaczę co i jak

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. W podglądzie (Witryna => Podgląd = Pozycje modułów) sprawdź, jakie pozycje zostały "wmalowane" do szablonu
    2. W menedżerze szablonów - Pozycje modułów [Witryna=>Szablony=>Pozycje modułów] sprawdź, czy to co masz na obrazku, jest powpisywane w tabeli. Czego brakuje, dopisz.
    3. A potem przejdź do edycji modułów i ustaw. Na liście wyboru pozycji być musi wszystko to, co jest w wykazie!, nawet jeśli tego nie ma faktycznie w szablonie.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny Dzieki

    Wiatm
    Dziekuje Stone i Zwiastun za pomoc. Zrobiłem tak jak mowiłes i poszło. Nie miałem dodanego w Witryna=>Szablony=>Pozycje modułów pozycji right (tylko dopisałem right i zadziałało) ale nie pamietam zebym to usunął. Najwazniejsze ze chodzi. Danych dostepu do admina nie moge pogac bo narazie pracuje na lokalu Ale jest juz po problemie. Wydaje mi sie ze jak instalowałem joomfish-a to cos sie tam mogłem zakrecic bo tez mi nie chciał poczatkowo odpali. Ale jeszcze raz dzieki dzieki za pomoc.
    Pozdrawia Michał

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •