Optymalizacja strony
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Optymalizacja strony

  1. #1

    Domyślny Optymalizacja strony

    Może ktoś napisac jakie pliki należy zoptymalizować w joomli ?

    Mam możliwość optymalizacji kupiłem na allegro ale osoba chce kopię systemu ( moim zdaniem jest to dość niebezpieczne jeżeli prześlę komuś kopię mojej witryny np: ma wszystkie adresy użytkoowników itd.
    Suwałki www.s-ki.pl Ełk www.elk.info.pl Rozkłady jazdy www.odjazdy.info

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Mam możliwość optymalizacji kupiłem na allegro
    co kupiłeś na allegro ? o co ci chodzi .. ? Jaśniej bo jak narazie nic nie rozumiem.


    ale osoba chce kopię systemu
    Niech osoba zapomni o takich praktykach.

  4. #3
    Bywalec malkowitch awatar
    Dołączył
    26-02-2008
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    499
    Punkty
    96

    Domyślny

    Optymalizacje witryny bez dostępu do strony jest ciężka.
    Minimum w takim przypadku to katalog szablonu strony
    oraz adres strony www do zbadania komponentów.

    Pełnej optymalizacji bez dostępu do serwisu zrobić się nie da.

    Jak chcesz się zorientować coś to podeślij mi adres strony na PW. Sprawdzę i powiem Ci czy ma to sens.

  5. #4
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Ja bym nie kupił na allegro takiej usługi. Nie będę się tu wyzłośliwiał, ale takie czynności warto zaplanować i popytać najpierw u nas. Nie bardzo bowiem wiadomo co Ci maja zoptymalizować?

    1. Kod ? No to po aktualizacji do nowej wersji możesz zostać z niedziałająca stroną. Gość Ci coś pozmienia ale aktualizacja część z tych zmian nadpisze i jest ryzyko, że całość nie będzie działać.

    2. Obrazki? To możesz zrobić sam - podmień wszystkie obrazki z szablonu na jpgi i skompresuj je w gimpie ile Ci tam trzeba.

    3. Bazę danych? To trzeba robić co jakiś czas i można użyć do tego specjalnego plugina.

    Obawiam się trochę, że trochę, że kupiłeś kota w worku nie bardzo wiedząc jeszcze co będzie robił i czy jest potrzebny. Co wskazywało na to, że potrzebujesz optymalizacji?

    Nie zamierzam całkowicie dyskredytować sprzedającego takie usługi - po prostu zwracam uwagę na szereg pytań i problemów pojawiających się przy takim zakupie.

    Najlepiej napisz po co Ci optymalizacja i jakie czynności gość proponuje to będziemy w stanie ocenić opłacalność i bezpieczeństwo takiej inwestycji.

    p.s. gdyby przypadkiem instalował hyper-cachera to spytaj autora czy juz działa z Joomla, bo kiedyś nie działał. (http://www.hypercacher.com/index_pl.html)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •