Legalnośći licencja szablonów
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Legalnośći licencja szablonów

  1. #1

    Domyślny Legalnośći licencja szablonów

    Założyłem stronę hostującą system joomla. Działa to analogicznie do fora.pl itp. Adres: *********************** /usunąłem - zwiastun
    Potrzebuję teraz zainstalować do tego zestaw szablonów. Znalazłem na torrentach paczkę 355 szablonów. I nie wiem jak z ich legalnąścią, niektóre mają w stopce autora niektóre nie. Mogę je wykorzystać? Te ze stopką? Albo gdzie znaleść jeszcze taką legalną paczkę?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Już jedną taką "pomocną" inicjatywę mieliśmy okazję poznać! Jakość usług zapowiada treść pytania. Idealna oferta dla tych, co lubią być nabijani w butelkę, robieni w bambuko, itp. Jak widać, paru naiwnych się znalazło!
    Pomocy u nas nie znajdziesz!


    Dla chętnych adresy postów napisanych przez nowego dostawcę wyśmienitego hostingu dla Joomla! Pchać się Panie i Panowie drzwiami i oknami. I nie mieć pretensji, że nie ostrzegaliśmy!. U takiego profesjonalisty i aktywisty na forum zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę!:
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=15742
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=13473
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=18397
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    Domyślny

    "Znalazłem na torrentach paczkę 355 szablonów"

    Ciekawe ile z tych szablonów jest:
    • dla J! 1.0.x - 60-70% (i pytanie po co komu dla starej J!)
    • ile z nich jest "pirackich" - 95%
    P.s.
    Nie ma jak otwierać komis z kradzionymi samochodami, ba i jeszcze się tym chwalić. Drogi panie "marcinpruciak" - gratuluje pomysłowości, jak pewnie wiesz część osób tutaj na forum prywatnie pracuje także dla wymiaru sprawiedliwości, organów ścigania i urzędów skarbowych więc - będzie czym się wykazać.

    p.s.
    "Albo gdzie znaleść jeszcze taką legalną paczkę?" - u pani Zosi w okienku pocztowym.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  5. #4

    Domyślny

    Przecież nie użyłem tych szablonów.
    I nie użyję. Skoro tak mówicie.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Mowa nie tylko o szablonach!
    Mowa także o naciąganiu naiwnych na śmieszno-dziwną usługę jakiegoś ułatwionego instalowania Joomla!, adresowaną do naiwnych, którzy nie doczytali, czym jest Joomla.
    Joomla! instaluje się banalnie prosto na każdym serwerze spełniającym wymagania.
    A na zakładanie swojej witryny na Joomla! w cudzej domenie naciągać można jedynie ludzi w ogóle nieznających się na rzeczy albo durniów. O innych aspektach takiego ułatwiania nie ma nawet się co wypisywać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •