Link do mojego profilu jomsocial w topmenu?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Link do mojego profilu jomsocial w topmenu?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    07-05-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Link do mojego profilu jomsocial w topmenu?

    Potrzebuję stworzyć link do mojego profilu w jomsocial w topmenu. Link wygląda mniej więcej tak:

    Kod HTML:
    http://www.mojastrona.pl/index.php?option=com_community&view=profile&userid=62&Itemid=56
    Userid musi być wczytany dla danego użytkownika i tu jest problem. Nie znalazłem niczego takiego jak myprofile czy coś. Samo view=profile też nie działa. Widziałem w niektórych tematach coś o wrapperze ale nie wiem jak to zrobić bo dopiero zaczynam. Ewentualnie może być jakiś inny moduł. Proszę o podpowiedzi.

    Z góry dziękuję.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    05-01-2009
    Wpisy
    249
    Punkty
    11

    Domyślny

    chodzi Ci o to zeby był link do profilu użytkownikia po tym jak się zaloguje?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-05-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    tak, ale w top menu. mam jakis modul co wyswietla to w lewej kolumnie, ale jak wrzuce link do top menu to zawsze zapamietuje ostatnio ogladanego uzytkownika, a nie zalogowanego. zalogowanego trzeba wczytac, a w linkach menu zadnego skryptu sie nie wcisnie. sa zdefiniowane JomSocial>>Friends, czy Inbox, a profilu użytkownika nie ma.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    18-06-2010
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    twój link ( http://www.mojastrona.pl/index.php?o...d=62&Itemid=56 ) zawiera w nazwie userid=62&Itemid=56 gdzie 62 to ID danego uzytkownika nie wiem natomiast co to jest Itemid, nie znam sie na php na tyle aby podpowiedziec ci co wklepac zamiast userid=62&Itemid=56 więc albo poszukaj w jakichs tutkach PHP albo czekaj az ktos madrzejszy zagladnie w ten temacik.
    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •