Pony: Lightbox padł w powiększeniu szczegółu HELP
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Pony: Lightbox padł w powiększeniu szczegółu HELP

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    11-07-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Pony: Lightbox padł w powiększeniu szczegółu HELP

    Witam wszystkich. Zawsze sobie radziłem bez pisania czytając posty na tym forum ale teraz to już nie wiem co zrobić.

    Na stronce wszystko śmigało fajnie aż miło, przyszła kolej na pozycjonowanie i zainstalowanie komponentu SEF. Po zainstalowaniu Artio joom sef było troszkę grzebania pomógł mi kolega, galeria chodziła ale wystąpiła mała komplikacja a mianowicie uległo zmianie kodowanie, (Gżegżółką na samym początku instalowania pony zmieniłem na isio8859-2 bo były krzaczki) które zrobiło sie na utf (a było iso) i nie wiem skąd włączył mi sie język niemiecki. Wszędzie pisało bilde zufriden i takie inne Wiec nie mogąc znaleźć usterki nadpisałem plik language niemiecki zawartością polskiego. Jednak po najechaniu myszką na niektóre odnośniki pojawiał sie tekst alternatywny i tak po zagranicznemu. ale to już pryszcz.

    Wczoraj chciałem dograć zdjęcia do galerii i wszystko robiłem tak jak zawsze, a tutaj w powiększeniu szczegółu lightbox nie ładuje, działał tylko w powiększeniu bezpośrednio do oryginału z trybu miniatur. Nie wiedząc jak to się stało odłączyłem SEF dla pony, szukałem dziury w całości i nie ma. potem odinstalowałem, w bazie sprawdziłem czy nie zostały jakieś tabelki było czysto, zainstalowałem od nowa, świeżą paczkę, tylko nadpisałem plik ponygallery.html.php starym i css zmieniłem, a po robocie dalej jezyk szkopski;/

    ustawienia w zapleczu zrobiłem tak jak wcześniej co działało, i nic, myślałem ze może coś z biblioteką GD2 ale ok, przetwarza zdjęcia.

    Zobaczcie jak to wygląda tutaj link do tego szkopułu

    http://rom-drew.pl/component/option,...egory/catid,1/

    w pasku firefoxa pisze Galerie (wczesniej nie było) i <title> po kliknieciu na miniature pojawi sie większe foto ale już nie ma możliwości obejrzenia szczegółu. W panelu oczywiście włączone jest otwórz w lightbox.

    Pomocy bo już nerwicy dostane, jeśli nic nie da zrobić , od nowa reinstall joomli ale jak znowu sie pojawi to samo. Z góry dziękuje za pomoc, myślę ze dość szczegółowo to opisałem


    ps: dodam ze zmieniałem tytuły plików w menadżerze zdjęć i po tym zaczęło się to dać ale nie powinno wg mnie to miec wpływu ale kto wie
    Ostanio edytowane przez numb3r : 11-07-2009 13:33

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •