joomfish zmiana wesji językowej strony - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 19 z 19

Temat: joomfish zmiana wesji językowej strony

  1. #11
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    więc skoro masz niewielkie umiejętności, wykorzystaj pomysł podany na tacy.
    http://extensions.joomla.org
    znajdziesz tam ponad 3000 róznego rodzaju dodatków.
    a choćby jeden z nich nazywa się moopopup - wierzę, że wielkość okna da się konfigurować!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Na forum jest nie tylko informacja, że, ale także informacja jak. Co jakiś czas ktoś wpada na genialny pomysł, że internaucie lepiej będzie wejść na pseudostronę, na której sobie może kliknąć cóś, by zobaczyć nie wiadomo co. Jak się można spodziewać, tymi wpadającymi na ów genialny pomysł są osoby, które mają " zbyt małe umiejętności aby to połączyć w całość".
    To i po co się za coś takiego brać?
    Nie lepiej użyć Joomfisha i zwykłego modułu do zmiany jezyka? Zwłąszcza, że jak już sobie człek raz zmieni, to potem zawsze mu się strona wyświetlać będzie w jego języku.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    rzecz w tym, że użytkownik joomfisha ma. ale pewnie flagi są zbyt małe aby zwykły zjadacz chleba mógł je dostrzec. stąd idea potraktowania go bannerami w barwach narodowych!
    użytkownik pyta i dostaje odpowiedź.
    natomiast mnie wydaje się, że najważniejszy jest ten czarny kolor.

  5. #14
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Chyba rzeczywiście o ten czarny ekran chodzi, bo obsługa zmiany języka jest w joomfish rozwiązana tak, że jak ktoś chce, to może zrobić flagi szerokie i na 200px albo dać odnośniki!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    08-07-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Panowie z pokorą przyjmuję Wasze drwiny. Są dziedziny w których się specjalizuję i nie jednej osobie już pomogłem odpowiednią radą, a są i takie jak ta w wątku, gdzie ja zadaje pytania. Zapewniam Was iż nie jest istotne czy tło będzie, czarne, czy też zielone. Flagi będa na 50 czy 200 px (z tym sobie jeszcze radzę). Po prostu chodzi mi o to w jaki sposób mam stworzyć wyskakujące okienko. Jak mam to wszystko powiązać. W tej chwili próbuję skorzystać z pomocy icka_klezera któremu dziekuję za odpowiedź, której oczekiwałem. Pozdrawiam

  7. #16
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    No to po co udziwniasz? Naprawdę lubisz wyskakujące okienka? Bo internauci ich nie znoszą! Co właściwie chcesz rozwiązać tym swoim rozwiązaniem?

    Te nasz "drwiny", jak je nazwałeś, są po to, żeby przemyśleć, co się chce zrobić, pamiętając, że nikt recepty na jedynie słuszne rozwiązanie nie ma. My także

    Na pewno nie są po to, by komukolwiek docinać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #17
    Debiutant
    Dołączył
    08-07-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    Co chcę rozwiązać? chcę aby potencjalny klient francuski który, od swojego znajomego usłyszał o mojej firmie, przed obejrzeniem strony, mógł zobaczyć moją ulotkę, dzięki której pozna nieco moją firmę, zanim zacznie czytać pełen opis. Specem od marketingu również nie jestem, tak więc wierzę tym którzy, poznali lepiej tą dziedzinę i radzą aby przedstawić najpierw firmę, zanim przejdziemy do proponowania usług. W moich oczach preloader był do tej pory najlepszym miejscem na wklejenie ulotki, ale Pańskie słowa o złśliwych banerach dały mi do myślenia.
    Nie mniej jednak proszę spojżeć chociażby na tę stronę:
    http://www.defensedufrancais.ch/
    gdyż mnie osobiście ten preloader nie zniechęca.

  9. #18
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Na forum zwracamy się do się bezpośrednio.
    A gdy tam wejdziesz po raz drugi, trzeci piąty i setny?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #19
    Debiutant
    Dołączył
    08-07-2009
    Wpisy
    10
    Punkty
    10

    Domyślny

    właśnie chciał bym to rozwiązać w ten sposób, aby przy kolejnych odwiedzinach strony, ulotka (strona startowa nie pokazywała się a język był domyślny- wybrany wczesniej przez odwiedzajacego).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •