A czy Ty masz już nowego FireFoxa?
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 26

Temat: A czy Ty masz już nowego FireFoxa?

  1. #1
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    A czy Ty masz już nowego FireFoxa?

    Ukazała się najnowsza wersja Firefox, czyli prawdopodobnie najlepszej przeglądarki internetowej na świecie - zapraszam zatem do aktualizacji, przy średniej jakości łączu internetowym zajmie Ci to około 5 minut...

    Używasz InternetExplorer'a? Koniecznie zmień go na Firefox'a i ciesz się prawdziwym wyglądem Internetu!

    Nową wersje pobieramy stąd: www.firefox.pl

    pozdro
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    ta aktualizacja wyszła 30 czerwca - szczerze, niezbyt im wyszła ... http://www.vista.pl/artykuly/13010_f...egladarki.html
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  4. #3
    Wiarus Jac awatar
    Dołączył
    22-12-2005
    Skąd
    Szczecin/Warszawa/Bieszczady
    Wpisy
    1 321
    Punkty
    182

    Domyślny

    Tylko widzisz magdaa, problemy opisane w artykule, do którego link podałaś, są niczym w porównaniu do problemów, jakie stwarza używanie Internet Explorera. Poza tym zawsze można zainstalować poprzednią, stabilniejszą wersję Firefoxa
    Zapracowany po uszy, cały czas kilka projektów na tapecie.
    Od 2005 roku indywidualne projekty Joomla - www.studioalfa.pl.
    Polecam darmowe templatki Joomla.

    Nie pomagam w kwestiach związanych z Joomla na Facebooku! Forum Joomla jest tutaj.

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    a to sorki, moj FF dopiero dzisiaj sie upomniał o uaktualnienie ;) nie wiedziałem, ze to juz 2 tygodnie mineły
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Używam FF 3.5 od tygodnia i nie zauważyłem, żeby coś było nie tak, net mi szybciej chodzi, może trochę więcej pamięci zajmuje.
    Najbardziej mi szkoda, że nie ma jeszcze dodatku Resizeable Teaxtare do FF 3.5.

    Ale co na innego zostaje?
    Osobiście jestem przekonany do Gecko, Opera jakoś nie bardzo, a co do Chrome, polecam poczytać o Iron.
    Webdeveloper do usług ;)

  7. #6
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    jasne, ja nie neguję roli FF - sama korzystam główniez FF z (IE nie korzystam). Ale po aktualizacji FF mnie wkurza, chodzi właśnie o zużycie pamięci i jakoś ja odnoszę wrażenie, że gorzej teraz to wszystko "śmiga"...
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  8. #7
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    witajcie...

    a jak ma sie firebug i inne dodatki do nowego firefoxa... po zainstalowaniu wersji 3.5..nie dziala i nie da sie zainstalowac aktualizacji...

    mam przy okazji pytanko...czy to jest wina firefoxa, czy mam cos namieszane w kompie...

  9. #8
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-07-2009
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    13
    Punkty
    10

    Domyślny

    U mnie nie działa Fast Dial, reszta ok.
    Małe, a mogą wiele - magiczne słowa.

    Zaczynasz dopiero? Polecam wiki.joomla.pl.

  10. #9
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez magdaa Zobacz wiadomość
    ... Ale po aktualizacji FF mnie wkurza, chodzi właśnie o zużycie pamięci i jakoś ja odnoszę wrażenie, że gorzej teraz to wszystko "śmiga"...
    U mnie na siedmioletnim kompie (AMD Athlon 1900+ (1,47 GHz), 1 GB DDR1, reszty parametrów tych wew. "paści" nie pamiętam) widać poprawę, to mnie jesr dziwne, że komuś może spowalniać.
    FF ma opcję "Używaj maksymalnie X MB ...", spróbuj zwiększyć to choćby o 50 MB, a zobaczysz różnicę.


    Cytat Wysłane przez big_krzysiek Zobacz wiadomość
    witajcie...

    a jak ma sie firebug i inne dodatki do nowego firefoxa... po zainstalowaniu wersji 3.5..nie dziala i nie da sie zainstalowac aktualizacji...

    mam przy okazji pytanko...czy to jest wina firefoxa, czy mam cos namieszane w kompie...
    Po prostu nie ukazały się jeszcze te dodatki w wersjach, które są kompatybilne z FF 3.5.
    U mnie Alexa Sparky, Google Toolbar (używam tylko PRkę) i Adblock Plus działają.
    Webdeveloper do usług ;)

  11. #10
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    FireBug działa bezproblemowo, od razu pobral mi aktualizacje przy pierwszym uruchomieniu.. reszta też dziala.. nie zauwżyłem braków w dodatkach.. festdial'a niesestety ostatnio nie używam, wiec cięzko powiedziec
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •