A czy Ty masz już nowego FireFoxa? - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Wyniki 11 do 20 z 26

Temat: A czy Ty masz już nowego FireFoxa?

  1. #11
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    05-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez moje
    U mnie na siedmioletnim kompie (AMD Athlon 1900+ (1,47 GHz), 1 GB DDR1, reszty parametrów tych wew. "paści" nie pamiętam) widać poprawę, to mnie jesr dziwne, że komuś może spowalniać.
    FF ma opcję "Używaj maksymalnie X MB ...", spróbuj zwiększyć to choćby o 50 MB, a zobaczysz różnicę.
    ok, zrobiłam tak, zobaczymy, może się poprawi
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    Właśnie zainstalowałem sobie nowego firefoxa i przestał mi działać przycisk Dodaj do koszyka w virtuemart 1.1.3 na ie8 dziala bez problemu. Pytanie czy to wina nowego firefoxa, czy moze u mnie cos nie tak. Czy mogłby ktos sprawdzić u siebie czy przycisk działa i czy dodaja się produkty do koszyka: link do jednego z produktów

  4. #13
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    no to nieciekawie Panie Indego... ;/ u mnie tez nie działa Twoja strona... ale dodam, ze jeden ze sklepów postawionych przeze mnie na VM 1.1.3 dziala prawidlowo pod FF 3.5, wiec obawiam się, ze coś w Twoim sklepie wysioadło :|
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  5. #14
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    Dziękuję Panie Idku za poświęcony czas.
    Znalazłem przyczynę problemu: gdy wpisuję adres sklepu poprzedzając go www, to wszystko jest ok, ale gdy adres jest bez www, to przycisk Dodaj do koszyka nie działa. Czy mogłby Pan Panie Idku sprawdzić czy w sklepie przez Pana postawionym jest podobnie?

  6. #15
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    ale jaja! faktycznie, ale u mnie jak wpisze z "www" to dodawanie nie działa!

    <kombinuje nad rozwiązaniem>

    założyłem nowy temat w tej kwestii bo uwazam, że sprawa jest dość poważna..
    http://forum.joomla.pl/showthread.php?p=124494
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  7. #16
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    firefox 3.5 z dodatkami smiga bezproblemowo...co do ostatniego mojego postu...mialem namieszane w kompie...

  8. #17
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Ogólnie nie jest tak źle z nową wersją FF - choć przyznam, że spodziewałem się czegoś więcej i właśnie tego "czegoś" mi brakuje
    No i tradycyjnie trzeba chwilę poczekać na aktualizację dodatków - trochę denerwujące, szczególnie dla tych którzy przywykli do częstego ich używania....

    @magdaa
    Jak masz dobry komputerek - czyt. w miarę współczesny - to śmiało możesz dać dużo więcej niż te 50mb

    Tak już na marginesie powiem, że od jakiegoś czasu do zwykłego przeglądania sieci korzystam z Chrome (szybkość i jeszcze raz szybkość), natomiast FF wykorzystuję do pracy...
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  9. #18
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Polecam poczytać o różnicach między Chrome, a Iron- Iron jest pozbawiana jednej rzeczy, a tak się niczym nie różni.
    Webdeveloper do usług ;)

  10. #19
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Dzisiaj wyszła FF v. 3.5.1 z poprawką bezpieczeństwa.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  11. #20
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    dzięki za info, własnie pobieram
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •