$ag_colcat i divided by 0
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: $ag_colcat i divided by 0

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant kiubik awatar
    Dołączył
    21-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny $ag_colcat i divided by 0

    jestem załamany - przejrzałem już wszystko, co mogłem i dalej nie mam odpowiedzi na pytanie.

    miałem PG 1.0, postanowiłem ją zupgrade'ować do 2.5, wyeksportowałem tabele z bazy, odinstalowałem 1.0, zainstalowałem 2.5 i... nic.

    cały czas otrzymuję komunikat:
    Warning: Division by zero in /public_html/set/components/com_ponygallery/ponygallery.html.php on line 101

    Kod PHP:
     if ( !$rows == NULL ) {
        
    $num_rows ceil(count($rows ) / $ag_colcat );
        
    $index=0;
        
    $line=1
    kiedy ręcznie nadałem $ag_colcat jakąkolwiek wartość (1, 3, $ag_colcat+2, cokolwiek), to listuje mi tylko pierwsze 10 kategorii.

    Mam prawie 600zdjęć, w 80kategoriach - bardzo mi zależy, żeby nie musieć wrzucać ich ponownie ręcznie.
    tym bardziej, że w zakładce KONFIGURACJA Pony widzi i wszystkie zdjęcia, i wszystkie kategorie.
    więc, wnioskuję, że problem leży gdzieś indziej.


    aha, po przejściu bezpośrednio do obrazka, np. http://www.set.poznan.pl/index.php?o...egory&catid=34
    wyskakują:
    Warning: Division by zero in /public_html/set/components/com_ponygallery/ponygallery.php on line 243

    Warning: Division by zero in /public_html/set/components/com_ponygallery/ponygallery.php on line 244

    Warning: Division by zero in /public_html/set/components/com_ponygallery/ponygallery.php on line 371


    co z kolei wskazuje na:
    Kod PHP:
    $subgesamtseiten=floor$count3 $ag_subperpage );
        
    $subseitenrest=$count3 $ag_subperpage
    Wersja serwera: 5.0.32-Debian_7etch10-log
    Wersja klienta MySQL: 5.0.32

    z góry dziękuję za każdą podpowiedź!
    Ostanio edytowane przez kiubik : 22-07-2009 00:03

  2. #2
    Debiutant kiubik awatar
    Dołączył
    21-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    zastanawiam się, czy podać jakieś dodatkowe infromacje, szczegóły, jakieś logi, jeśli da się je zrobić?

    oczywiście przeczytałem zapis w regulaminie o nieprzyspieszaniu potencjalnych odpowiedzi (nawet po tygodniu), ale może przynajmniej uda się utrzymać temat na wierzchu ;)

    nadal będę wdzięczny za pomoc!

  3. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    W konfiguracji nakaż wyświetlanie paska nawigacyjnego.
    W pliku konfiguracyjnym określ tę wartość (powinna się zapisać, ale może masz jakiś błąd).
    A swoją drogą - spójrz na stronę JoomGallery - PG już nie będzie rozwijane.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •