"Usuń katalog instalacyjny i przyciśnij tutaj." - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: "Usuń katalog instalacyjny i przyciśnij tutaj."

  1. #11
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Przecież to tak trudno znaleźć! installation to nie to samo co, instalacyjny.
    Łatwiej jest ochrzanić zwiastuna, że mu się wykrzyknik nie dopisał w adresie! i że się irytuje na banalne pytania!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    28-02-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    prince15 dziękuje za wyjaśnienie sytuacji. Rzeczywiście w tej chwili link działa i jest wszystko to czego szukałem. Zwiastun nie obrażaj inne osoby jeżeli je nie znasz. Kiedyś sytuacja może się odwrócić i będziesz chciał zaczerpnąć wiedzy na inny temat i może znowu się spotkamy ale w odwrotnych rolach... Jednak spokojnie, ja na szczęście podchodzę w miarę indywidualnie do tego typu spraw (mimo, że na moim portalu-forum mam dużo userów i nie tylko z Polski). To jest tylko dobra rada.
    Pozdrawiam serdecznie!

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A gdzież to ja Waści obraziłem!
    Szkoda słów!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Bywalec
    Dołączył
    06-03-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    208
    Punkty
    13

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez _Darek_ Zobacz wiadomość
    prince15 dziękuje za wyjaśnienie sytuacji. Rzeczywiście w tej chwili link działa i jest wszystko to czego szukałem. Zwiastun nie obrażaj inne osoby jeżeli je nie znasz. Kiedyś sytuacja może się odwrócić i będziesz chciał zaczerpnąć wiedzy na inny temat i może znowu się spotkamy ale w odwrotnych rolach... Jednak spokojnie, ja na szczęście podchodzę w miarę indywidualnie do tego typu spraw (mimo, że na moim portalu-forum mam dużo userów i nie tylko z Polski). To jest tylko dobra rada.
    Pozdrawiam serdecznie!
    Ok nie ma problemu.

    Co do Zwiastuna to radziłbym nie wyciągać pochopnych wniosków. Jeżeli będziesz korzystać jeszcze z tego forum to na pewno się na niego natkniesz, a pamiętaj, że on o Joomla ma wiedzę większą niż połowa osób razem wzięta na tym forum, a że czasmi kogoś opie... to tylko dla jego dobra, bo dużej części osób nic się nie chce, mi też się kiedyś oberwało.

    To tyle bo zaraz oberwiemy po garnuchu za pogaduchy nie na temat.

  6. #15
    Debiutant
    Dołączył
    28-02-2009
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobrze, nie chcę ciągnąć dalej tego tematu. Nie wątpię w wiedzę szanownego admina. Dziękuje bardzo za pomoc.
    Pozdrawiam!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •