jak dodac nowa strone(czysta strone, nie artykul)?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: jak dodac nowa strone(czysta strone, nie artykul)?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    jak dodac nowa strone(czysta strone, nie artykul)?

    Witam

    Mam troche takie dziwne a moze i glupie pytanie.... nie moge tego rozkminic. :confused: a wiec zaczynam robic portalik. Mam juz prawie zrobiona strone startowa, mam tez strone wiadomosci(lista artykulow z kategorii), katalog firm itd... No i chcem sobie zrobic nowa podstrone ale czysta. To znaczy taka druga strone startowa ze jak sobie bede chcial dodac moduly to bede mogl dodawac w te miejsca ktore chcem. Tak jak to robilem na poczatku ze strona glowna. Probowalem zrobic alias strony startowej ale to nie dziala bo nie moge wylaczyc juz istniejacych tam modulow... hmmm jak to zrobic?

    thx i pozdro

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny

    sorki, ale nie rozumiem do konca....

    jesli chcesz zrobic czysta strone...to po prostu ja zapisujesz bez tekstu itp...

    w menu glownym joomla odpala sie z pierwszej pozycji...zawsze mozesz zrobic cos na drugiej pozycji i jak bedziesz chcial odpalic pozniej z niej joomle, wylaczysz ta pierwsza...

    moduly mozesz poprzypisywac, zeby wyswietlaly sie tam gdzie chcesz, bez kombinowania...

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam

    probowalem zrobic nowa strone - artykul ale bez wybrania artykulu nie chce zapisac. a jak tworze nowy artykul i nie wstawiam tekstu to tez nie chce zapisac. pisze zeby cos w artykule napisac...?


    i jeszcze sprobowalem skopiowac moja strone startowa w zakladce main menu. dziala ale niektore moduly nie da sie umiescic na tej nowej stronie.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    poprostu chcem stworzyc nowa pusta strone bez zadnych artykulow, tekstow i ich tytulow. chcem aby bylo logo, menu na gorze i chcem sobie np wstawic pare modulow z lewej i prawej strony i to wszystko

  6. #5
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    no to napisz sobie artykuł i wpisz do niego spacje w treść i wyłącz publikacje tytułu, wtedy "chcem pusta strone" Ci zadziała
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    tak zrobilem idek i niestety pisze ze artykul powinien cos zawierac...?
    Ostanio edytowane przez kangurrr : 29-07-2009 12:42

  8. #7
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    przełącz sobie edytor na no-editor i daj spacje, wtedy powinien załapać, ew. (w trybie no-editor) napisz  
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    17-11-2008
    Wpisy
    145
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzieki idek, teraz dziala aha i ta spacja nie bedzie przeszkadzala w umieszczaniu modulow?

    pzdr

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A ja myślę, że Ty niezbyt jeszcze rozumiesz, na czym polega prowadzenie witryny w Joomla! Moduły to są dodatki do stron, a nie główna treść. Najpierw się trzeba zająć organizacją i strukturą treści głównej. A dopiero do treści głównej dodawać treści towarzyszące. Jaki ma sens strona, na której treścią główną jest spacja? Poroniony pomysł!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-08-2009
    Wpisy
    63
    Punkty
    10

    Domyślny

    juz wszystko jest tak jak chcialem thx idek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •