przeniesienie joomli z mov'amp-a na serwer ovh
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: przeniesienie joomli z mov'amp-a na serwer ovh

  1. #1
    Wiarus
    Dołączył
    08-01-2007
    Wpisy
    1 228
    Punkty
    70

    Domyślny przeniesienie joomli z mov'amp-a na serwer ovh

    witam!

    zdarzylo sie u mnie po raz pierwszy...kiedys musi byc ten pierwszy raz...

    zrobilem strone na mov'amp-ie z joomla 1.5.13pl (troche rozbudowana)..potestowalem, w miedzyczasie wyszla aktualizacja do 1.5.14pl, zaktualizowalem i chcialem przerzucic wszystko na serwer 1000gp firmy ovh (na tym hostingu pracuje kilka stron i nie mialem z tym problemow).

    tradycyjnie spakowalem joomlapack-iem, wgralm na serwer i zonk...
    pojawia sie tylko pierwszy artykul ze strony startowej, bez zadnego css-a itd.

    pomyslalem ze moze byla zrobiona zle kopia, wykasowalem wszystko, i wgralem na "piechote" pliki, baze danych i wyedytowalem plik configuration.php

    kolejny zonk - to samo...

    niby wersja php na ovh odpowiada minimalnym wymaganiom joomli 1.5 (php 4.4.9, minimum 4.3.10)

    wrzucilem to samo (na probe) joomlapackiem na serwer nazwa.pl i wszystko hula bez problemow...

    dlatego prosze bardziej doswiadczonych uzytkownikow o pomoc...co moze byc nie tak z hostingiem 1000gp na ovh, ewentualnie jak dopasowac ustawinia joomli 1..14 do serwera...

  2. #2
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez big_krzysiek Zobacz wiadomość
    (...)niby wersja php na ovh odpowiada minimalnym wymaganiom joomli 1.5 (php 4.4.9, minimum 4.3.10)(...)
    Z mojej wiedzy wynika, że serwery 1000GP na ovh mają php 5.2.10, jeśli to coś zmienia w tej sytuacji. Na razie mam na 1000GP dwa serwisy, ale oba dość rozbudowane w 1.0.15, a na migrację trudno mi się zdecydować z powodu braku rozszerzeń.
    Ostanio edytowane przez alex51 : 03-08-2009 15:09

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •