nie mogę się zalogować - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 12 z 12

Temat: nie mogę się zalogować

  1. #11
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    aaa!
    człowiecze! wejdź sobie na www.joomla.pl i czytaj, czytaj, czytaj!
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Debiutant
    Dołączył
    13-08-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Podobny problem

    Mam podobny problem co Daidoss z tym, że u mnie problem pojawił się podczas gdy przenosiłem stronę, a dokładniej:

    Serwer mam na home.pl. Do serwera dopisane są 3 domeny i najpierw strona tworzona była na domenie "1" w katalogu "A", a gdy była gotowa, ustaliłem w administracji domenami, aby domena "2" odwoływała się do katalogu "A" gdzie strona cały czas była.
    Wiadomo, że potem trzeba było zmienić w pliku configuration.php części "live site" i wpisałem tam nowy adres. Strona działa, jednakże nie można się zalogować do zaplecza. Próbowałem już zmiany hasła przez baze danych wedle instrukcji z forum jednak problem nadal istnieje. Nie pamiętam czy czegoś jeszcze nie zmieniłem przypadkiem w pliku configuration.php (możliwe, że mam inny niż poprzednio "secret"[ten taki kod w stylu dj3n590gnd9u4...]). Czy znacie może rozwiązanie tego problemu?

    Ewentualnie może wiecie jak przypisać dane z bazy danych do nowej strony ale tak, aby nie podmienił mi usera (bo wtedy znow nie znam hasła i nie mogę się zalogować [juz próbowałem stworzenie nowej joomli w innym katalogu, a potem w zapleczu w settings zmieniłem tam baze danych z kau_ na jos_ gdzie na jos była pierwotna strona i nie działa zaplecze{nie da się zalogować}]).

    Pozdrawiam Serdecznie
    Grzegorz
    Ostanio edytowane przez greenlando : 13-08-2009 12:02 Powód: Z powodu niemożliwości założenia nowego tematu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •