Galeria slimbox
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Galeria slimbox

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-06-2009
    Wpisy
    43
    Punkty
    10

    Domyślny Galeria slimbox

    Witam.

    Potrzebuje jakiejś bardzo prostej, normalnej galerii która wyświetla zdjęcia w formie slimbox. Testowałem już Simple Image Gallery (nie działają mi duże zdjęcia, miniaturki są ok..) testował także inne ale niestety żadna się nie nadaje bo przeważnie nie posiada opcji slimbox. Galeria powinna sama pobierać wszystkie obrazki z danego folderu tak jak np. YOOGallery. Jaką możecie mi polecić ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-06-2009
    Wpisy
    43
    Punkty
    10

    Domyślny Niee

    Raczej Phoca nie... Jest fajna (styl shadowbox) ale nie mam zielonego pojęcia jak się ją używa a nawet w manualu nie wyczytałem nic co by mnie zainteresowało....:eek:

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    no to masz "wała" .. Phoca jest najlepsza do tego co potrzebujesz, a używanie...? hmmm...? jaja sobie robisz? jest tak intuicyjne jak nie wiem co.. jakby to powiedział @stasio (własnie gdzie on sie podziewa) 'zabawa tym co między nogami jest mniej intuicyjna'

    instalujesz komponent, tworzysz kategorie, wrzucasz fotki do katalogu na serwer (w images/phocagallery/folder-jakis), klikasz multiple add, wybierasz folder, zaznaczasz fotki, zaznaczasz galerie i klikasz zapis .. tyle.

    nie używaj PL znaków z nazwach plikow, bo miniaturki sie nie bedą tworzyły - już to przerabiałem
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-06-2009
    Wpisy
    43
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez idek Zobacz wiadomość
    no to masz "wała" .. Phoca jest najlepsza do tego co potrzebujesz, a używanie...? hmmm...? jaja sobie robisz? jest tak intuicyjne jak nie wiem co.. jakby to powiedział @stasio (własnie gdzie on sie podziewa) 'zabawa tym co między nogami jest mniej intuicyjna'

    instalujesz komponent, tworzysz kategorie, wrzucasz fotki do katalogu na serwer (w images/phocagallery/folder-jakis), klikasz multiple add, wybierasz folder, zaznaczasz fotki, zaznaczasz galerie i klikasz zapis .. tyle.

    nie używaj PL znaków z nazwach plikow, bo miniaturki sie nie bedą tworzyły - już to przerabiałem
    A fotki do artykułu jak załadować?

  7. #6
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    w simple image gallery też nie można dawać polskich znaków w nazwach

  8. #7
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    kazz18 - zapewne są pluginy (dodatki), które będziesz mógł używać w artykułach korzystając ze zdjęć w galerii

    poszukaj troche,

  9. #8
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    trochę mnie zaintrygowało to, co napisałeś o Simple Image Gallery... Uzywam jej bardzo często bo jest po prostu wygodna i nigdy nie miałem z nią problemów. Napisz coś więcej może o swoich z nią kłopotach, proszę...

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-06-2009
    Wpisy
    43
    Punkty
    10

    Domyślny

    W simple image gallery mam teraz inny problem. Otóż przy wchodzeniu w zdjęcia nie wyświetlają się wszystkie np. klikam w zdjęcie 1 wyświetla się 1 klikam w zdjęcie 2 wyświetla się 2 klikam w zdjęcie 3 wyświetla się nadal 2 i tak dalej. Miniatury już działają.

  11. #10
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    przyślij link do strony z galerią, zobaczę

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •