Problem z dodawaniem filmików.
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Problem z dodawaniem filmików.

  1. #1

    Domyślny Problem z dodawaniem filmików.

    Witam serdecznie.

    Mam taki problem. Dla zalogowanych użytkowników udostępniam aby mogli wysyłać artykuł, który po mojej akceptacji zostanie dodany do serwisu. Przykładowo jak wklei się kod filmiku z Youtube:
    "<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/l4xuxY1gcfY&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/l4xuxY1gcfY&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>"

    to ja jako administrator serwisu w artykule, które chcę opublikować widzę co innego:
    "<p> </p>
    <p> </p>
    <p>
    <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/l4xuxY1gcfY&amp;hl=pl&amp;fs=1&amp;" />
    <param name="allowFullScreen" value="true" />
    <param name="allowscriptaccess" value="always" /></p>
    <p> </p>
    <p> </p>"
    no i oczywiście filmiku nie wyświetla. Dzieję się podobnie z filmikiem z innego serwisu.
    Proszę o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    Mam nadzieje, że pomoże
    http://www.youtube.com/watch?v=YT203_xmI34
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  4. #3

    Domyślny

    Fajny link, ale niestety nie o to mi chodzi. Ja potrafię dodać filmik z Youtube. Chodzi o to, że jak ktoś zaloguje się u mnie na stronie i udostępnie mu funkcję dodawanie artykułu na stronie (uprawnienia: Autor) to ta osoba jeżeli wklei kod z Youtube (tak jak w moim pierwszym temacie ) to niestety jak ja mam zatwierdzić ten artykuł jako administrator to mam niepełny kod w artykule wklejony przez użytkonika (tak jak w moim pierwszym temacie).
    Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to przedstawiłe.
    Pozdrawiam!

  5. #4
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    * Ok. Ale pytanie, czy ten kod z YT, ów użytkownik wkleja bezpośrednio w edytor czy poprzez funkcję HTML w edytorze?

    * po drugie są dodatki znacznie ułatwiające wstawianie filmów z YT ;)
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  6. #5

    Domyślny

    I tak i tak. Próbowałem na dwa sposoby i za każdym razem efekt taki sam. Nawet ustawiłem mu opcje no editor, żeby bezpośrednio wklejał tylko kod z YT. Chodzi o to, żeby użytkownik przy dodawaniu kodu jak najmniej musiał robić i wiedzieć o html (czyli, żeby było jak najłatwiej dla niego).
    Z góry dzięki za odpowiedź.

  7. #6
    Wiarus KYCu awatar
    Dołączył
    23-01-2008
    Skąd
    lubelszczyzna
    Wpisy
    1 200
    Punkty
    45

    Domyślny

    yhh...
    Próbowałem na dwa sposoby
    trzeci sposób - bezcenny
    http://extensions.joomla.org/extensi...ry/812/details
    Pozdrawiam, Piotrek
    ---------------------------------------
    Strony www Kraków | Lublin | Zamość

  8. #7

    Domyślny

    Dzieki za pomoc i zainteresowanie tematem. Akurat nie skorzystałem z Twojego sposobu numer 3 ale może w przyszłości się przyda. Okazało się, że w preferencjach artykułów miałem ustawiony filtr na autorów i przez to nie dodawało mi całego wklejonego kodu. Teraz już jest wszystko OK. Jeszcze raz dzięki za pomoc i pomysły.
    Pozdrawiam!

  9. #8
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    A nie prościej AllVideos Reloaded? Pojawia się przycisk AVR MEDIA w edytorze i wystarczy po kliknięciu samo wklejenie linku z You Tube... Po co utrudniać?

  10. #9

    Domyślny

    Tak tylko ja nie chcę aby użytkownik wrzucał tylko filmiki z Youtube. Równiez z innych serwisów mniej znanych. A czy da się z innych stron za pomocą wklejania linku?

  11. #10
    Wyjadacz souacz awatar
    Dołączył
    30-07-2009
    Skąd
    Poznań
    Wpisy
    714
    Punkty
    77

    Domyślny

    właśnie do tego jest ten komponento-plugin. Ma zdefiniowane mnóstwo serwisów z filmami. Wystarczy wkleić link i działa. Można też zdefiniować domyślną wielkość obrazu i mnóstwo innych parametrów. da się też tworzyć playlisty, wklejać np. mp3, playlisty mp3. O tym co wolno a co nie Ty decydujesz od strony admina

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •