czytaj wiecej
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: czytaj wiecej

  1. #1

    Domyślny czytaj wiecej

    Witam
    Mam joomle 1.5.13 zaktualizowana na 1.5.14
    czy w jednym artykule można wyłączyć przycisk czytaj więcej?? Wiem ze dla całości jest taka możliwość ale czy da rade zrobić to w jednym przypadku??

    Z góry dzięki za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    A po co wyłaczac?

    Jak nie chcesz, żeby bylo czytaj więcej w jednym artykule, to go tam po prostu nie wstawiaj, wtedy nie pojawi się poddział na zajawkę i artykul, tylko od razu całość się wyświetli
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    29-05-2007
    Wpisy
    20
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez idek Zobacz wiadomość
    A po co wyłaczac?

    Jak nie chcesz, żeby bylo czytaj więcej w jednym artykule, to go tam po prostu nie wstawiaj, wtedy nie pojawi się poddział na zajawkę i artykuł, tylko od razu całość się wyświetli

    no właśnie ale muszę mieć tak żeby nie wstawić jedno czytaj więcej w artykuł
    chodzi mi o to żeby jedno czytaj więcej było po prawej stronie a reszta po lewej tak jak jest domyślanie. Zrobiłem tak ze zamiast tego przycisku standardowego dodałem obrazek i zapodałem go do prawej strony i zlinkowalem na rozwiniecie danego artykułu.
    Jednak teraz sa 2 przyciski czytaj więcej ten standardowy po lewej który chce wyłączyć i ten co zrobiłem w formie przycisku po prawej stronie .

    buton.png

    ufff

    Mam nadzieje ze zrozumieliscie

    ok juzzzz man można zamknąć temat
    w menu można było wyłączyć czytaj więcej dla jednego artukułu
    dzięki wielkie
    Ostanio edytowane przez idek : 07-08-2009 12:57 Powód: post pod postem

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •