Agora Groups 1.0.00 Beta
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: Agora Groups 1.0.00 Beta

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny Agora Groups 1.0.00 Beta

    Komponent działający tylko z forum Agora Olympus 3.x.

    W skrócie - to jest coś czym miało być GroupJive.

    Użytkownicy mogą tworzyć swoje grupy publiczne, prywatne, tylko na zaproszenie, otwarte, zamknięte, wysyłać sobie masową korespondencję przez PW (prywatne wiadomości) i email, publikować ogłoszenia na grupie...
    Dostają forum, mogą sobie wybierać skórki do swojej grupy, przydzielać moderatorów, adminów, decydować o uprawnieniach do przeglądania i pisania na ich forum (które tworzone jest automatem w obrębie Agora Olympus).
    Ma dołączoną obsługę modułów Lastest Posts i Newest Member, w tej chwili dwa nowe moduły potrafiące pokazywać najnowsze/najbardziej popularne/przypadkowe/wybrane grupy
    Rozbudowane zarządzanie członkami grupy i wiele innych opcji.

    To tyle w sprawie opisania opcji, jest to komercyjny dodatek (ok 150 zł w tej chwili) do bezpłatnego forum, ja moge tylko powiedzieć że napisany jest z rozmachem i już w tej chwili wygląda imponująco. Jest to beta, więc nadal są pewne błędy, jednak support ze strony teamu Agory i tempo w jakim zbudowali Olympusa raczej gwarantuje powodzenie również i przy Agora Groups.

    Historyjka - po otrzymaniu Agora Groups miałem problem po instalacji, po 10 minutach od mojego pierwszego postu na ich forum Hazzaa był już zalogowany na mojej stronie, po kolejnych 10 usunął błędy, a chwilę później dostałem poprawioną wersję.

    Ze swej strony skromnie dodam, że jest już całkowicie spolonizowany, więc jeśli ma to być dla was kryterium przy podejmowaniu decyzji kupić/ nie kupić - to tutaj jest polska paczuszka do komponentu Agora Groups admin/site i obydwu modułów.

    To pierwsza wersja spolszczenia, ale oczywiście (ponieważ sam używam Agora Olympus i Agora Groups) będzie aktualizowana.
    Załączone pliki Załączone pliki
    Ostanio edytowane przez rosciak : 07-08-2009 12:05

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •