Problem z prawidłowym funkcjonowaniem menu Joomli z Komp. Virtuemart
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem z prawidłowym funkcjonowaniem menu Joomli z Komp. Virtuemart

  1. #1

    Domyślny Problem z prawidłowym funkcjonowaniem menu Joomli z Komp. Virtuemart

    Mam taki mały ale irytujący problem z komponentem virtuemart.
    Dane
    joomla 1.5.11
    virtuemart 1.1.3

    Zrobiłem stronę firmowa ze zintegrowanym katalogiem produktów firmy.
    Problem - nie bardzo pasuje mi menu tego komponentu i zrobiłem sobie w joomli własne podlinkowane z kategoriami sklepu. Chciałem mieć takie samo jak reszta strony Niestety nie działa to poprawnie do kiedy wejdę w pod kategorie menu , wyświetla mi się prawidłowo zawartość kategoria. Jedak z chwilą gdy kliknę na produkt menu zwija mi sie i w efekcie wyświetlają mi się dane produktu ale kategoria w jakim sie znajduje produkt jest ukryta.
    Trochę to irytujące bo jeśli chce przeglądać poszczególne produkty w danej kategorii za każdym razem od nowa muszę klikać: kategoria->pod kategoria I poziomu -> podkategoria II poziomu-> produkt. Po wystawieniu jak chcę zobaczyć inny muszę znów się na klikać.

    Dodam że w menu dałem ID kategorii ale jakoś to nic nie daje.
    Czy ktoś miał podobny problem? Szukałem tego na forum ale nic nie znalazłem

  2. #2

    Domyślny jeszcze raz

    widzę ze nikt nie odpowiedział - może napiszę jaśniej.

    Chciałbym użyć do przeglądania kategorii w sklepie, menu takiego jakiego używam na pozostałej części strony. tu link:
    rusztowania
    problem jest taki, że jak kliknę na produkt w danej kategorii, całe menu mi się zwija i znów żeby dojść do produktów w danej kategorii, muszę klikać po kolei Kategoria-> pod kategoria -> pod kategoria II -> produkt... i znów się wszystko zwija.
    Do sklepu można wykorzystać takie drzewko menu które działa tak jak powinno ale nie chce to działać z normalnym menu wykonanym w Joomli...
    W dedykowanym menu dla sklepu wpisałem odpowiednie ID kategorii ale nic to nie dało.
    Ktoś wie jako rozwiązać ten problem?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •