gdzie tego szukać - h1 i h2 ?
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: gdzie tego szukać - h1 i h2 ?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2009
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny gdzie tego szukać - h1 i h2 ?

    Witam, kombinuje mieszam i nie mogę uzyskać interesującego mnie efektu. Mianowicie chce aby główne tytuły menu miały h1 (componentheading) a artykuły h2 (contentpeagetitle).

    Czy ktoś wie gdzie mogę to ładnie ustawić i jak ? Grzebałem w pliku szablonu css i d... blada.

    Z góry dzięki za sugestie.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    prawdopodobnie (jesli Cię dobrze zrozumiałem) musisz skorzystac z template overridies i nadpisac szablony wyświetlające content (szukaj ich w components/com_content/views)
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-02-2009
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    chcę uzyskać taki efekt aby... jak zrobię źródło strony to widzę taki kod <h1> i tu nazwa jaka występuje w menu </h1> a wszystkie artykuły tytuły są w <h2> Tytuł artykułu </h2>

  5. #4
    Wiarus idek awatar
    Dołączył
    29-04-2007
    Skąd
    Tychy
    Wpisy
    1 430
    Punkty
    57

    Domyślny

    czyli dobrze zrozumiałem, zatem polecam lekturę o nadpisywaniu szablonów i do dzieła!

    wbrew pozorom zadanie nie jest trudne ;) a może mieć dobry wpływ na pozycje w wyszukiwarkach, swoją drogą sam sie zastanawiałem keidyś, dlaczego projektanci użyli klas, zamiast nagłówków... ?
    sprzedajacastrona.pl - mój najnowszy projekt, zapraszam wszystkich zainteresowanych zwiększeniem konwersji, Joomlą!, PrestaShop i innymi.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •