Problem z Main Menu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Problem z Main Menu

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Problem z Main Menu

    Witam,
    zainstalowałem joomla 1.5 na xamppie i mam problem z Main menu nie pokazuje sie natomiast wyskakuje od razu taki komunikat(wszystko inne na stronie działa dobrze ): Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\cache\handler\callback.php on line 100

    Ten komunikat wyskakuje na głownej stronie natomiast w panelu administratora wyskakuje np w konfiguracji wityrny :

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\cache\cache.php on line 144

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\cache\cache.php on line 144

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\cache\cache.php on line 144

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\session\session.php on line 273

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\session\session.php on line 273

    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\xampplite\htdocs\Rapstyle\libraries\jooml a\session\session.php on line 273

    myslalem na początku, że może to wina instalki joomla ale zaistalowałem inne wersje i jest to samo cały czas. Dodam jeszcze ze kozystam z kursu joomla szybki start i tam wszystko na filmach jest ok. Nawet zaistalowałem dokładnie ten sam plik który pobierany jest w trakcie kursu i tez wyskakuje ten błąd. Może ktoś na forum wie jak to naprawić ??Prosze o pomoc i z góry dziekuje.


    Problem może być związany z tym, że korzystam z PHP/5.3.0???
    Ostanio edytowane przez 50centgunit : 12-08-2009 12:22

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    co do problemu - to nie pomogę chyba ale....

    polecam w takim razie mov'AMP PL na localhosta

    http://wiki.joomla.pl/Mov%27AMP_PL_-...ie_chcesz#Idea

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2009
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    oki działa chodziło o localhosta musiałem zainstalować starszą wersje xamppa który nie obsługuje PHP/5.3.0 i problem z brakiem zaznaczenia artykułu (o którym wcześniej nie wspominałem )i main menu znikł. Dzieki za pomoc trzepiz

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •