Problem z Rejestracja Uzytkonikow
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Problem z Rejestracja Uzytkonikow

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z Rejestracja Uzytkonikow

    Witam wszystkich, jestem zupelnie poczatkujacym w Joomla. Moja kariera liczy sobie dopiero 2 dni i mam problem z rejestracja nowych uzytkownikow. caly formularz sie wyswietla wpisuje sie dane ale po kliknieciu 'rejestracja' nic sie nie dzieje, poprostu wraca strona z pustymi okienkami do wpisania.. patrzylem na inne topici na ten temat ale albo nie byl dokladnie o tym co chce albo poprostu nie rozuzmialem jeszcze prosze o wytlumaczenie 'łopatologiczne';) pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior Bazyl awatar
    Dołączył
    02-08-2008
    Skąd
    Skierniewice
    Wpisy
    7 693
    Punkty
    574

    Domyślny

    Wpisałeś niepoprawne dane.
    Zobacz w standardowych szablonach, jak to działa.

    Twój szablon nie ma pozycji "message".

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    jak mowilem jestem kompletnie poczatkujacy ;/ gdzie sprawdzic ta pozycje message ? w jakim pliku

  5. #4

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Masz odpowiedź: sprawdź, jak działa w standardowym szablonie (o ile korzystasz z innego, niż standardowy).
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    rzeczywiscie nie ma u mnie pozycji 'message' a w standardowym templacie jest ale teraz moj drugi problem ze nie jestem jakis super z php i nie wiem dokladnie jaki kawalek i gdzie musial bym wpisac w soim templacie zeby dzialalo. index.php z mojego wyglada tak:

    usunięte/zwiastun

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Rozumiemy, że jesteś początkujący. Ale to nie powód, żeby wklejać na forum bez potrzeby całe skrypty.
    Poczytaj na temat szablonów, poszukaj na forum informacji w tej konkretnej sprawie (bo jest).
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    12-08-2009
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    wybaczcie za to, poprostu myslalem ze ktos mi wskaze miejsce gdzie to powinno byc. szukam i szukam i wiem ze sa topici na ten temat tylko ze dla mnie glownym problemem jest w ktorej linijce mam to umiescic zeby mi wyskakiwal komunikat.. w zadnym topicu ktory przejrzalem nie bylo tego, ludzie ktorzy sie o to pytali byli bardziej ogarnieci w php ode mnie a 2 problem to ze nie wysyla osobom rejestrujacym sie maila do aktywacji ale z tym chyba sobie poradze bo sporo tematow bylo

  10. #9
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. Nie mieszaj tematów
    2. Podejrzyj sobie, w których miejscach ta linia jest w standardowych szablonach. I przyjmij do wiadomości, że bezpłatnych szablonów do Joomla! są tysiące. Co najmniej w kilkuset z nich są różne niedoróbki. Gdyby każdy tłumaczył się, że on się nie zna, a chce, żeby mu tylko pokazać, gdzie wkleić jakiś kawałek kodu, to to forum zapchane byłoby tego typu postami.
    Poza tym - jak już musisz dołączać jakiś skrypt, można dodać załącznik
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •