Witam.
Walczę od 4 dni z XAMPP 1.7.3 i Joomla 1.5.9 i nie daję rady. Może mi ktoś pomoże. Po zainstalowaniu XAMPP-a utworzyłem nową bazę danych i użytkownika. Następnie po zainstalowaniu Joomla 1.5.9 już przy samej instalacji były komunikaty o błędach.

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\pattemplate\patTe mplate.php on line 1424
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\pattemplate\patEr rorManager.php on line 202


Po instalacji w panelu administratora Joomla również pojawiały się komunikaty o błędach:
Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\cache\cach e.php on line 143
Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\session\se ssion.php on line 283
Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::access() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\html\html. php on line 87

Po odpaleniu obojętnie jakiego szablonu z przykładowych w panelu również pojawia się komunikat:
Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\cache\hand ler\callback.php on line 99
Szablon wyślwetla się ale tylko częściowo.

Próbowałem już chyba wszystkiego, różnych wersji XAMPP-a, Joomli, zmiany w katalogach callback.php, patTemplate.php, patErrorManager.php. Nic nie pomaga. Dalej jest to samo. Zmiany te zaczerpnąłem z tego forum.
Co robić?