Błędy na stronie po wgraniu szablonów - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 29 z 29

Temat: Błędy na stronie po wgraniu szablonów

  1. #21
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Najnowsze wydania Joomla są już dostosowane do PHP 5.3
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Debiutant
    Dołączył
    07-08-2010
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam.
    Walczę od 4 dni z XAMPP 1.7.3 i Joomla 1.5.9 i nie daję rady. Może mi ktoś pomoże. Po zainstalowaniu XAMPP-a utworzyłem nową bazę danych i użytkownika. Następnie po zainstalowaniu Joomla 1.5.9 już przy samej instalacji były komunikaty o błędach.

    Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\pattemplate\patTe mplate.php on line 1424
    Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\pattemplate\patEr rorManager.php on line 202


    Po instalacji w panelu administratora Joomla również pojawiały się komunikaty o błędach:
    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\cache\cach e.php on line 143
    Warning: call_user_func_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\session\se ssion.php on line 283
    Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::access() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\html\html. php on line 87

    Po odpaleniu obojętnie jakiego szablonu z przykładowych w panelu również pojawia się komunikat:
    Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in C:\xampp\htdocs\Joomla\libraries\joomla\cache\hand ler\callback.php on line 99
    Szablon wyślwetla się ale tylko częściowo.

    Próbowałem już chyba wszystkiego, różnych wersji XAMPP-a, Joomli, zmiany w katalogach callback.php, patTemplate.php, patErrorManager.php. Nic nie pomaga. Dalej jest to samo. Zmiany te zaczerpnąłem z tego forum.
    Co robić?




  4. #23
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Po pierwsze XAMPP nie jest żadnym narzuconym odgórnie oprogramowaniem i można go bez problemu wymienić na choćby Movamp, po drugie Joomla 1.5.9 to już nikt nie pamięta na tym forum. Aktualizowano Joomlę od czasu tej wersji 11 razy. Pobierz 1.5.20 i zacznij od nowa.

  5. #24
    Debiutant
    Dołączył
    07-08-2010
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    A skąd pobrać tą Jooml-ę, ja znalazłem tylko wersję 1.5.19. Czy WAMP jest po polsku?

  6. #25

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    07-08-2010
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszystko gra uruchomione i nie ma błędów. Tylko zastanawia mnie że szablony które są domyślne nie wyświetlają się w całości tzn. jest nagłowek, stopka, jeden moduł menu i pusta biała strona. Tak samo jak stworzyłem swój szablon w artisteerze i w programie wyświetla się normalnie tzn. są wszystkie elementy, nagłowek, stopka, sonda, logowanie itp. Po uruchomieniu tego szablonu w joomlii jest tylko nagłowek, stopka i jedno menu, reszty nie ma. Dlaczego tak się dzieje?

  8. #27
    Bywalec rosciak awatar
    Dołączył
    19-09-2008
    Wpisy
    376
    Punkty
    97

    Domyślny

    Ja nie mam Artisteera. Ciężko mi powiedzieć, co jest nie tak z jego templatkami. Dodatkowo, zgodnie z Regulaminem, powinieneś założyć nowy temat.

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    07-08-2010
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale szablony któe znajdują się w panelu administratora joomli, również nie wyświetlają się w całości, wogóle teraz nie moge załadować innych szablonów tylko swój który stworzyłem.

  10. #29
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    1. Zapomnij o artyisterze, bo zawsze z nim będą problemy.
    2. Bo w Joomla nie masz przykładowej treści.
    3. jak zainstalujesz mov'AMP, to od razu masz tam już zainstalowaną Joomla razem z przykładową treścią. Co zrobiłeś, że tej Joomla nie masz?

    EDIT:

    Coś namieszałeś.

    W ogóle wiesz, jak się obsługiwać Joomla?
    Webdeveloper do usług ;)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •