Firefox nie pozwala ściągnąć plików mp3 i wma
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Firefox nie pozwala ściągnąć plików mp3 i wma

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    20-11-2006
    Wpisy
    163
    Punkty
    16

    Domyślny Firefox nie pozwala ściągnąć plików mp3 i wma

    Z tydzień temu moja witrynka (Joomla 1.0.15, serwerek netartu) nahle, sama :-) zmieniła funkcjonalność. Mam tam pliki muzyczne .wma które sobie można ściągnąć lub odtworzyć klikając w obrazek (link). Do tej pory wszystko było wzorcowo, ale ostatnio w Firefox (wersja 3.5.1) zamiast tego pojawia się białe okno pełne kodu szesnastowego (jakby przeglądał plik binarny). IE działa po staremu. Poszedłem do Linuksa Ubuntu, z FF jest to samo - kod hex. Poczytałem forum FF, spróbowałem wyczyścić wszystko wg ich rad, próbowałem też usunąć i od nowa zainstalować nowszego lub starszego FF, nie pomogło. Próbowałem przestawić parametry w IE, wyczytałem bowiem, że teraz FF zaczął się przejmować ustawieniami ogólnymi Windowsa (w moim przypadku XP). System przeskanowany, witryna też.

    Możecie mnie naprowadzić ?

    z góry dzięki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Zakładam, że 100 twoich znajomych, którzy mają FF również nie może ściągać plików bo inaczej gdyby testy kończyły się tylko na twoim komputerze byłbym delikatnie zdziwiony, że nie dajesz linka do strony ...

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    20-11-2006
    Wpisy
    163
    Punkty
    16

    Domyślny

    Tak, ten efekt zresztą pojawił się nahle na kilku witrynach (na dwóch różnych serwerach nazwa.pl), które postawiłem kiedyś tam w przeszłości i jest zauważalny jedynie pod firefox'em - podejrzewam, że doszło do niego po jakiejś aktualizacji FF i szukam lekarstwa. Oczywiście kontaktowałem się z serwerownią, ale jak można się domyśleć otrzymałem odpowiedź, że to nie ich sprawa.
    Lepiej mniej, ale lepiej

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •