Moduł logowania
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Moduł logowania

  1. #1

    Domyślny Moduł logowania

    Słuchajcie potrzebuje wyciągnąć ze sklepu moduł logowania i dać go powyżej. Tzn na module sklepowym też może być, ale ważne jest by można go było też dodać do szablonu jakoś w prawym górnym rogu.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Dlaczego nie sklonujesz tego modułu i nie ustawisz w wybranym położeniu, np. right?

  4. #3

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Dlaczego nie sklonujesz tego modułu i nie ustawisz w wybranym położeniu, np. right?
    W tym właśnie problem. Nie wiem jak się klonuje moduły. Mógłbyś mi właśnie podpowiedzieć jak to się robi ?

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Grisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez przesady! Tworzysz moduł albo kopiujesz!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5

    Domyślny

    Dzięki doszedłem
    Lubię Twoje podpowiedzi, bo zawsze zmuszają do pomyślenia
    Teraz mam inny problem. Jak w szablonie dodać miejsce by móc tam osadzić dany moduł. Chodzi mi o dodanie modułu logowania z prawej górnej strony. Jak to osadzić w szablonie. Wiem, że muszę obrazek logo trochę wtedy przyciąć. adres sklepu. proba2009.nazwa.pl

  7. #6

  8. #7
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Patrząc na podany adres widzę, że masz moduł logowania umieszczony po prawej stronie szablonu. Nie wiem w jakim celu planujesz dokonywać zmian w strukturze szablonu? Obecna pozycja modułu logowania wydaje się być całkiem odpowiednia.

  9. #8

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Patrząc na podany adres widzę, że masz moduł logowania umieszczony po prawej stronie szablonu. Nie wiem w jakim celu planujesz dokonywać zmian w strukturze szablonu? Obecna pozycja modułu logowania wydaje się być całkiem odpowiednia.

    Tzn. to jest tak, że mój szef sobie zażyczył by tak było w prawym górnym rogu jak na www.dobrewina.pl

  10. #9
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Myślę, ąe jest to możliwe do zrobienia, ale wymaga ingerencji w strukturę szablonu. Musiałbyś próbować wstawić moduł logowania w pozycji przeznaczonej dla obrazka logo.

  11. #10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez alex51 Zobacz wiadomość
    Myślę, ąe jest to możliwe do zrobienia, ale wymaga ingerencji w strukturę szablonu. Musiałbyś próbować wstawić moduł logowania w pozycji przeznaczonej dla obrazka logo.
    Tzn tam jeszcze u góry jest jedno osadzenie, ale jak się tam wstawi to strasznie brzydko to wygląda, bo podkłąda się pod logo. Jednym słowem, bym musiał przenieść osadzenie trochę w prawo i przyciąć logo. Jak przenieść osadzenie ? Wiem że paddingami można ale właściwie jak to zrobić. Czego szuakać w szablonie. i czy w htmlu tego szukać czy w css ?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •