Nie działa formularz kontaktowy po aktualizacji do 1.5.14
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Nie działa formularz kontaktowy po aktualizacji do 1.5.14

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    26-01-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Nie działa formularz kontaktowy po aktualizacji do 1.5.14

    Witam!
    Po aktualizacji z 1.5.9 do 1.5.14 przestał działać formularz kontaktowy, po zatwierdzeniu wiadomości pojawia się taki sam, jak do tej pory komunikat, że wiadomość wysłano, lecz nie dochodzi. Ustawienia są takie same jak przed migracją, kiedy wszystko działało. Problem mam identyczny, jak opisany tutaj .

    Próbowałem kopiować z pełnej instalacji 1.5.14 katalogi:
    Administrator/component/com_contact
    component/com_contact
    includes/phpmailer

    i dalej to samo

    Ustawienia w konfiguracji (nie zmieniane):

    Obsługa poczty: Funkcja pocztowa PHP
    Wysyłaj z adresu: podany mail
    Nazwa nadawcy: Tytuł strony
    Ścieżka Sendmail: /usr/sbin/sendmail
    Uwierzytelnianie SMTP: Nie
    Użytkownik SMTP: podany mail
    Hasło SMTP: *****
    Serwer SMTP: smtp.xxxx.info

    zmiana na sendmail lub smtp nie przynosi rezultatu

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-10-2006
    Wpisy
    64
    Punkty
    10

    Domyślny

    Podepnę sie do pytania, u mnie tez problem występuje z wysyłaniem,
    wersja 1.5.14

  4. #3
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    A przypisaliście kontakt do jakiegoś użytkownika Joomla!? U mnie przed przypisaniem mail doszedł po kilku godzinach, jak przypisałem kontakt do użytkownika, wiadomość doszła od razu.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-10-2006
    Wpisy
    64
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak w kontaktach mam przypisanego maila do admina i wszędzie gdzie wymagany mail jest podany mail admina, najdziwniejsze ze wysyłając maile z korespondencji seryjnej pokazuje komunikat, że wysłano i dochodzi mail do mnie w 3 kopiach a do innych użytkowników niestety nie

  6. #5
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    A zobacz Tutaj czy wszystko robisz dobrze. Samo wpisanie adresu e-mail w kontakcie to jeszcze nie przypisanie kontaktu do konkretnego użytkownika.
    Edit:
    i wszędzie gdzie wymagany mail jest podany mail admina, najdziwniejsze ze wysyłając maile z korespondencji seryjnej pokazuje komunikat, że wysłano i dochodzi mail do mnie w 3 kopiach a do innych użytkowników niestety nie
    Jeżeli wszędzie podałeś (tak to zrozumiałem) e-mail admina, to się nie dziw, że tylko na ten adres dochodzą maile. Chyba, że źle Cię zrozumiałem.
    Ostanio edytowane przez Jdwind : 31-08-2009 11:52
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    05-10-2006
    Wpisy
    64
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszędzie znaczy się gdzie jest wymagany, w korespondecnji zaznaczam wysyłaj dla zarejestrowanych, z opcja do niższych grup tez i nie ma znaczenia, czy to html czy text, ale pokazuje ze wysłana wiadomość do 108 uzytkowników i niestety nie ma. Po rozmowach z adminem z hostingu stwierdził po przeglądnięciu logów , ze niby wiadomości zostały przekazane na serwery pocztowe. Wcześniej było ok,

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez pakarob Zobacz wiadomość
    Po rozmowach z adminem z hostingu stwierdził po przeglądnięciu logów , ze niby wiadomości zostały przekazane na serwery pocztowe. Wcześniej było ok,
    To wyjaśniaj dalej z administratorem - skoro zostały wysłane, to Joomla! je wysłał, a odbiorca powinien dostać! Przekaźnikiem był serwer!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Ale ja najpierw rozumiałem, że piszesz o formularzu kontaktowym na stronie, a teraz widzę, że chodzi Ci o mailing do użytkowników. W takim razie, tak jak pisze Zwiastun, musisz wyjaśnić z adminem serwera.
    wiki.joomla.pl - odpowiedzi na Twoje pytania!
    >> MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ << - dokonaj dowolnej (min. 50zł) wpłaty na rzecz PCJ i skontaktuj się ze mną w celu odebrania gratulacji!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •