Problemik z simplicity blue skrócenie boków menu i modułów - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 15 z 15

Temat: Problemik z simplicity blue skrócenie boków menu i modułów

  1. #11
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    znikła na stronach, ale na stronie głównej została jeszcze. Co ciekawe jak dodałem linię jak pisał Zwiastun to dalej na pozostałych stronach już jej nie było ....
    Zwiastun dodałem (nie wiem czy w miejsce ma znaczenie), ale nie pomogło linia dalej jest. Ech ja jeszcze laik to wiesz, troszke ze mną pod górkę

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. miałeś przywrócić w deklaracji
    table.moduletable th
    linię
    border-bottom: 1px solid #C0D3F3;
    TO spowoduje, że na innych stronach, we wszystkich miejscah, gdzie używasz standardowego modułu talinia będzie pod tytułem wyświetlana

    2. Mialeś dołożyc to, co Ci napisaęm. To jest to smo, co ju raz masz, ale bez tej jednej linijki i pod inną nazwą! (z przyrostkiem)

    3. Miałeś wejść w adminie do moduły [modules] => moduly witryny [site modules], otworzyć do edycji każdy moduł, w któym nie chcesz mieć tej linii i wpisać tam przyrostek klasy CSS: _menu


    Po takich zabiegach NIE MA MOWY żeby Ci się wyświetlało tam, gdzie się nie ma wyświetlać.

    No chyba, że kombinujesz coś, czego ja nie rozumiem.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #13
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zgadza się Zwiastunie: twoja rada dobra ... ale jak się okazało nie każdy modul ma taką opcje by przyrostki wstawiać, przez co troszkę to nie na moja korzyść stronki

    Porada wczęsniejsza Naszego Kolegi dobra, ale tylko pod IE w całości (dobra), a pod firefox jak pisałem wczęsniej jest dorba, ale nie na dla głównej strony

    Więc Koledzy, czy moglibyście znaleść pośrednie rozwiązanie dla IE i Firefox - czyli wyrzucenie kreski tylko z lewej strny gdzie są menu-a? Z góry dziękuję za pomoc

  5. #14
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Pewno rozwiązanie jest, bo zawsze jakieś jest, ale pomysła za bardzo nie mam.
    A ileż to masz tych modułów, co to im przyrostka klasy nie można wstawić (nawiasem mowiąc to albo jakieś starocie, albo niedopracowane)
    Ostanio edytowane przez zwiastun : 07-12-2005 22:59
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #15
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    no np. Art Media, czy nawet wybór templatek z joomli - nio nic na coś się zdecyduję, a może do tego czasu joomla będzie jeszcze lepsza i prostrza ... zobaczymy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •