Wyświetlanie w module artykulow z kategorii badz sekcji
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Wyświetlanie w module artykulow z kategorii badz sekcji

  1. #1

    Domyślny Wyświetlanie w module artykulow z kategorii badz sekcji

    Czy jest dostepny modul, ktory dziala tak jak komponent, ktory wyswietla zadana ilosc artykulow z skecji lub kategorii z takimi opcjami jak komponent??

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    wytłumacz to jak głupiemu rybikowi bo jakos nie pojalem, chociaz ze zdan podrzednie zlozonych bylem dobry... Zwiastun ... hylp ! ;)

  4. #3

    Domyślny

    W sumie to wystarczylo mi rozwiazanie z modulu nowosci, ale pytalem o modul, ktory dziala jak komponent content czyli mozna w nim ustawic wyswietlanie artykulow z poszczegolnych sekcji lub kategorii tak jak to mozna zrobic na stronie wybierajac blog - artykuly z kategorii np.

    I od razu inne pytanie. Gdzie znajduje sie kod ktory jest odpowiedzialny za tworzenie tabeli o classie "blog" z dzieleniem jej na kilka kolumn. W content w componentach tego nie ma niestety. Potrzebuje zedytowac classe na td w tej tabeli pilnie. Prosze o pomoc.
    Ostanio edytowane przez Hamster21 : 11-07-2006 13:35

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    tez szukam podobnego rozwiazania !!!! moze jest cos takiego ?
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To rozwiązanie jest tak opisane, że konia z rzędem temu, kto zrozumie. Moduł działający jak komponent? A co to takiego?

    Kod znajduje się w plikach content.php i content.html.php
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    ale tu nie chodzi jak kto napisal zapytanie tylko o efekt za[ytania


    sekcja 1 sekcja 2

    artyk 1 artyk 1
    artyk 2 artyk 2
    artyk 3 artyk 3


    znasz cos takiego to napisz chodzi o wyswietlanie w kolumnach bo w pionie to znalelzme pare opcji ale nic co by dzielilo na kolumny :/ a mi na tym zalezy !
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  8. #7
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Niekumaty jestem. Naprawdę nie rozumiem, o co chodzi! A jak nie wierzysz, to daj to komus do przeczytania, niech Ci wytłumaczy na podstawie tego, co napisałeś, o co Ci chodzi.
    Innymi słowy: efekt pytania jest taki jak pytanie. Żaden!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    Innymi słowy: efekt pytania jest taki jak pytanie. Żaden!
    chodzilo nie o tresc tylko o efekt koncowy zapytania.

    pominmy kwestie otwierajacego pytanie chodzi mi o komponent lub modul whatever, ktory wyswietli mi sekcej artkułow tak jak podalem wyzej czyli np:

    Transfery

    MIlan kupuje Ronaldihnio
    Skuaci Sciagneli NOwa Gwiazde

    (druga kolumna) Mecze
    Milan Palermo
    MIlan Roma

    tylko jedna kolumna obok drugiej teraz w edycji nie moge ta zrobic nie wiem czemu ale zobacz wyzje o jaki uklad mi chodzi !

    rozumiesz o co chodzi??


    mialem jz pare rzeczy ale one wyswietlaly mi wszytsko w kolumnie jedno pod drugia chozi mi o poziomy uklad !!!!!!!

    he przeczytalem pytanie rzeczywiscie jest nie kiepskie eheheh ale kolesiowi chodzilo chyba o to co mi + to czy mozna zapodac ilosc artykulow ktora sie wyswietkla w tych sekcjach
    Ostanio edytowane przez czarofnik : 25-10-2006 00:02
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    ustaw moduły obok siebie, a nie w tej samej pozycji, bo logiczne jest, że jeden będzie wyżej, a drugi niżej, bo to nie chłop i nie baba, zeby było jedno na drugim. Wejdź w PA/moduły i zmień położenie jednego z nich, to będzie obok. (np. user1, user2). Ewentualnie templatkę musisz edytować, bo niektóre templatki (te niestandardowe) mają pomieszane wyświetlanie pozycji.
    szuman.eu

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    04-09-2006
    Skąd
    Poznań/Gniezno
    Wpisy
    95
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez szuman
    ustaw moduły obok siebie, a nie w tej samej pozycji, bo logiczne jest, że jeden będzie wyżej, a drugi niżej, bo to nie chłop i nie baba.
    Ty jestes As chodzi mi o jeden moduł który ogarnie to wszystko jak zrobie jeden modul a DRUGI skad sobie wezme? PYT. mozna np edytowac tak modul zeby byl dwa razy wgrany !? bo mam jeden fajny ! ktory wyswietla mi tak jak pokazywalem ale wszystko w pionie bez podzialu na kolumny ! wtedy bym mial dwa takie same moduly ale pod innymi nazwami dytowalbym templaka na np user 1 user 2 i juz w tabele i by bylo w kolumnach ! tylko niewiem jak zrobic dwa takie same moduly?
    Kazdy wie, że jest coś czego nie da się zrobić, ale przychodzi ktoś kto nie wie, że się nie da i robi to !
    Albert Einstein

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •