problem z letterman
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: problem z letterman

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny problem z letterman

    Mam stronkę w Joomli 1.0.11 Stable. W niej zainstalowany komponent Letterman 1.2.0., Korzystam także z modułu Letterman 1.2.0 Wykonuję do tej stronki nowa templatkę. Modul lettermana umiescilem w divie w kolumnie. Zauwazylem ze strona sie "rozjedza" przez ten modul pod FF. Pod wszystkimi IE i Opera jest ok.Konkretnie rozjedza sie przez ten kawalek kodu.
    Kod PHP:
    <script type="text/javascript" language="Javascript"><!--    function changeTask() {        var name document.lettermanMod.subscriber_name.value;        var email;        var max_length 15;        var filter=/^([\w-]+(?:\.[\w-]+)*)@((?:[\w-]+\.)*\w[\w-]{0,66})\.([a-z]{2,6}(?:\.[a-z]{2})?)$/i                if (filter.test(document.lettermanMod.email.value)) {            email document.lettermanMod.email.value;            var true;        } else {            alert("Wpisz działający adres email.");            var true; return false;        }        try {                    if(document.lettermanMod.subscriber_name.length 1) {                alert("Wpisz swego nicka. Dziękujemy.");                return false;            }         }        catch(e) {}                  return true;    } // -->    </script> 
    Gdy usune ten kawałek kodu, z modułu Lettermana, problem znika. Korzystałbym z innego newslettera, ale niestety w tym mam juz baze odbiorcow i biuletynów Pozdrawiam i prosze o pomoc.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Witam,
    chyba jesteś miłośnikiem historii!
    Każda z podanych wersji jest mocno przestarzała. Nowe wersje ukazują się po to, żeby poprawić błędy, nie wspominając o bezpieczeństwie, więc zacznij od aktualizacji.
    Pozdrawiam

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-08-2006
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zrobilbym aktualizacje, ale nie jest to moja strona. Mam do niej wykonać tylko templatkę.

  5. #4
    Wyga Jola awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    3 239
    Punkty
    386

    Domyślny

    Widzę tylko brak ";".
    var filter=/^([w-]+(?:.[w-]+)*)@((?:[w-]+.)*w[w-]{0,66}).([a-z]{2,6}(?:.[a-z]{2})?)$/i;
    Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •