Agora Forum zmieniła mi kodowanie na stronie
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Agora Forum zmieniła mi kodowanie na stronie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-06-2007
    Skąd
    Jasło
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny Agora Forum zmieniła mi kodowanie na stronie

    Witam
    Dziś zainstalowałem komponent Agora Forum w wersji 3.0.06 PL ściągnięty ze strony joomlapl.com
    Po instalacji pozmieniało mi litery w artykułach. Sami zobaczcie http://www.pksjaslo.com.pl
    Nie rozumię jak mogło we wszystkich artykułach zmienić kodowanie. Jak na stronie wybiorę Unicode to litery są jak należy po kliknięciu w dowolny inny atykuł już kodowanie się zmienia
    Dodam jeszcze, że to kodowanie raz wraca do normalności by po chwili na tym samym artykule się zmienić.
    I jeszcze jedno - te zmiany kodowania dotyczą wyłącznie sytuacji kiedy to nie jest użytkownik zalogowany. Jak się zaloguje to wszystko wraca do normy
    Co należy zrobić by uzdrowić sytuację ?
    Ostanio edytowane przez darekwaw : 08-09-2009 14:07 Powód: Zauważone nieścisłości w opisie

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus dkint awatar
    Dołączył
    12-02-2006
    Skąd
    Zamość
    Wpisy
    1 123
    Punkty
    51

    Domyślny

    Witam

    Spróbuj tego :

    http://jvitals.com/index.php?option=...471&Itemid=105

    pozdrawiam
    Krzysiek
    Wirtualne Roztocze ... - zapraszam wszystkich miłośników Roztocza.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    16-06-2007
    Skąd
    Jasło
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Odinstalowałem ten komponent.Niestety sytuacja nie wróciła do normy. Zauważyłem, że pewne sparawa rozbija się o coś innego. A mianowicie jeśli stronę przegląda anonimowy użytkownik to dzieją się właśnie takie dziwne zmiany w kodowaniu. Jeśli się zaloguje to wszystko wraca do poprawnych kodowań.
    Zmiany dotyczą dosłownie wszystkiego nawet zmiana szablonu strony nie jest widoczna podczas anonimowego przeglądania strony po zalogowaniu zmiany są widoczne natychmiast.
    Pewnie mój dostawca coś s******ył na tym serwerku i nie wszystkie zmiany są widoczne natychmiast.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    16-06-2007
    Skąd
    Jasło
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Postanowiłem wrócić do wątku.
    Wspomniane rozwiązanie z dopisaniem zmiennych nie pomogło bo nie znalazłem takiego katalogu.
    Trochę martwi mnie ta sytuacja gdyż jak zainstalowałem całą Joomlę od zera i podłączyłem do istniejącej bazy wszystkio wróciło do normy. Natomiast po zainstalowaniu forum Agroa kodowanie w całym serwisie zostało zmienione na ISO Europa środkowa.
    Jeśli mogę ponownie prosić o pomoc w rozwiązaniu problemu będę wdzięczny. Nie znam się za bardzo na PHP więc proszę o wyrozumiałość w tłumaczeniu.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •