Problem po zmianie serwera
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problem po zmianie serwera

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-09-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Problem po zmianie serwera

    Witam, razem z kolegami postanowiliśmy przenieść stronę na inny serwer.
    Zainstalowaliśmy nową joomle, gdyż nie mieliśmy dostępu do ftp starego serwera, wrzuciliśmy bazę ze starego serwera. Strona chodzi, można się zalogować, treść i wszystko jest tak samo jak na starej stronie, ale gdy chcemy wejść w "Użytkownicy" w panelu admina, to nie ma tam żadnych użytkowników, żadnych opcji, ani nic oprócz tego paska gdzie można wejść we wszystkie działy "Zaplecza"
    Ręce nam już opadają bo 3 dzień się męczymy i nic nie możemy z tym zrobić, więc prosimy o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188
    Webdeveloper do usług ;)

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    09-09-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wykorzystałem te przydatne linki i wyszło mi to:
    Opis problemu:
    gdy chcemy wejść w \"Użytkownicy\" w panelu admina, to nie ma tam żadnych użytkowników, żadnych opcji, ani nic oprócz tego paska gdzie można wejść we wszystkie działy \"Zaplecza\"



    Wiadomość diagnostyczna
    Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.11 Production/Stable [ Vea ] 03-June-2009 03:30 GMT
    configuration.php: Zapisywalny (Tryb: 777 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
    Architektura/Platforma: Linux 2.6.29.5-grsec-hostnoc-4.2.0-i386-libata ( i686) | Strona Serwer: Apache ( palringopolska.pl ) | PHP Wersja: 5.2.10
    PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
    mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 10 sekund | File Uploads: Włączone
    MySQL Wersja: 5.0.81-community ( mysql12.000webhost.com via TCP/IP )

    Informacje rozszerzone:
    SEF: Wyłączone (bez mod_Rewrite) | FTP Layer: Włączone | htaccess: Nie zaimplementowano
    PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php nie są identyczni (prawdopodobnie nie zainstalowano PHP/suExec)
    PHP Środowisko: API: apache2handler | MySQLi: Tak | Max. Memory: 32M | Max. Upload Size: 2M | Max. Post Size: 2M | Max. Input Time: 10 | Zend Wersja: 2.2.0
    Wyłączone Funkcje: system, show_source, exec, shell_exec, proc_open, passthru, set_time_limit, ini_restore, mysql_list_dbs, ini_alter, dl, pfsockopen, openlog, syslog, symlink, link, chgrp, leak, popen, escapeshellcmd, apache_child_terminate, apache_get_modules, apache_get_version, apache_getenv, apache_note, apache_setenv, virtual, mb_send_mail
    MySQL Klient: 5.0.81 ( latin1 )

  5. #4
    Senior moje awatar
    Dołączył
    08-01-2008
    Skąd
    Silesia
    Wpisy
    6 057
    Punkty
    188

    Domyślny

    Na początek zaktualizuj Joomla do wersji 1.5.15.
    Webdeveloper do usług ;)

  6. #5
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Na początek zaktualizuj Joomla do wersji 1.5.15.
    @moje chyba się trochę pospieszyłeś ..

    aktualna wersja to 1.5.14

  7. #6
    Wyga trzepiz awatar
    Dołączył
    06-01-2006
    Skąd
    SH | SC
    Wpisy
    3 528
    Punkty
    252

    Domyślny

    Zainstalowaliśmy nową joomle, gdyż nie mieliśmy dostępu do ftp starego serwera, wrzuciliśmy bazę ze starego serwera
    na pewno całą bazę ? czy przenosiliście tylko wybrane tabele ?

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    09-09-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez trzepiz Zobacz wiadomość
    na pewno całą bazę ? czy przenosiliście tylko wybrane tabele ?
    Prawdę mówiąc nie wiem czy jest przeniesiona cała bo to nie ja zrzucałem z poprzedniego serwa. A jak to sprawdzić czy jest cała? Na razie sobie poradziliśmy z problemem użytkowników instalując "A User Manager" ale wolelibyśmy żeby wszystko działało jak powinno. Aha i jest jeszcze taki problem, że na stronie nie działa nam Ramówka (http://www.palringopolska.yoyo.pl/). Coś ktoś wie jak można ją naprawić?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •