1.5.14 - brak ikon
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: 1.5.14 - brak ikon

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    15-09-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny 1.5.14 - brak ikon

    Po instalacji Joomla 1.5.14 wszystko działa poza jednym: ani w panelu, ani na stronie nie wyświetlają się ikony. Na stronie np. brak przy artykułach ikony e-mail (np. http://www.extrano.pl/index.php?opti...&id=1&Itemid=2) w panelu nie ma żadnych ikon ani w nagłówkach tabel, ani w tabelach (ikony typu: opublikowano, nieopublikowano itp). W panelu w niczym to przeszkadza poza komfortem pracy, na stronie jednak tak. Mogę prosic o pdpowiedź, co jest nie tak? sprawdzałam ustawienia, ale szereg prób nie dał rezultatów.

    Pozdr.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

  4. #3
    Wiarus
    Dołączył
    14-10-2007
    Skąd
    Lublin
    Wpisy
    1 645
    Punkty
    83

    Domyślny

    Po wpisaniu adresów do kilku plików graficznych w standardowej lokalizacji niestety nie zostają wyświetlone.
    Być może usunęłaś pliki grafik z folderu /images i podrzędnych uznając je za zbędne.
    Skopiuj z paczki instalacyjnej folder images z jego zawartością na serwer. Powinno pomóc.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    15-09-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dziękuję za odpowiedzi. Nic nie usuwałam z folderów, ale dla porządku wgrałam na serwer ponownie zawartośc folderu /images, nie pomogło. Po ponownym przejrzeniu tego co sie wyświetla a co nie wygląda na to, że jest to jakiś problem z plikami .png, bo tylko te się nie wyświetlają. Używam IE7, mogę zmienic na inną ale wolałabym, żeby strona chodziła pod każdą przeglądarką.
    ...
    Zmieniłam na Firefoxa i zamiast ikon i w panelu i na stronie pojawiaja się nie obrazy a nazwy (Zmiana w stosunku do IE - tam był krzyżyk Error). NAzwy plików lub po prostu zamiast ikony np. opublikowane/nieopublikowane pojawiają się dokładnie te słowa. Podobnie w górę / w dół. NIe ma ikon, są nazwy.
    Proszę o pomoc.
    Ostanio edytowane przez Extrano : 10-09-2009 09:42

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Problem z prawami dostępu - nie ma praw do odczytu?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    15-09-2008
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ale do plików? Wszędzie mam 755.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •